Технології

Спорткар Porsche перетворили на позашляховик

RUF Automobile

Незвичайний проект підготувало відоме тюнінг-ательє RUF Automobile, яка зробила собі ім’я на доопрацюванні моделей Porsche.

З технічної точки зору RUF Rodeo не відрізняється від показаного в 2019 році спорткара RUF CTR, яке за своїм дизайном виконано в стилістиці класичних Porsche 1980-х років, але при цьому відрізняється повністю новою конструкцією.

RUF Automobile

У RUF створили карбоновий монокок і зробили стилізовані під Porsche вуглепластикові кузовні панелі. У рух новинку приводить 6-циліндровий опозитний 4-літровий атмосферний мотор, побудований на базі блоку циліндрів двигуна Porsche, але істотно доопрацьований.

510-сильний двигун поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач і повним приводом, у якого можна налаштовувати розподіл моменту по осях. Rodeo став першою в історії Ruf моделлю з усіма провідними колесами.

Читайте також:  Renault анонсувала «малолітражний» електрокар для поїздок по місту

RUF Automobile

RUF Rodeo відрізняється збільшеним дорожнім просвітом, але тими ж підвіскою на подвійних поперечних важелях з штовхаючими штангами і горизонтальними амортизаторами і карбон-керамічними гальмами, що у шосейного спорткара RUF CTR.

Інтер’єр новинки оброблений коричневою шкірою і тканиною, стилізованою під традиційні візерунки американських індіанців-навахо. Зовні Rodeo відрізняється обвісом з незабарвленого пластику по периметру кузова “кенгурятником”, додатковим світлом, багажником на даху і закріпленою на кришці моторного відсіку лопатою.

A little bit country, a little bit race car. The RUF Rodeo Concept was conceived, designed, engineered, and built for one reason alone – we thought it would be fun! The car is the first ever off-road car with a carbon fibre monocoque making it light and sporty, but also ready to tackle any road. Inspired by our friends and RUF owners Bruce Meyer, Phillip Sarofim and Ralph Lauren.

Опубліковано RUF Automobile GmbH Понеділок, 9 березня 2020 р.

Залишити коментар