Технології

Стали відомі ключові функції розумних годинників Apple Watch Series 6

Apple Watch

Задовго до анонсу нового покоління смарт-годинників Apple Watch ентузіасти виявили список ключових особливостей гаджета в коді тестової версії iOS 14. Згідно витоку, нова прошивка watchOS 7 помітно “прокачає” можливості майбутнього пристрою — відповідний список функцій вже з’явився в мережі.

За даними інсайдерів, в наступній версії watchOS з’являться нові заставки для головного екрану і можливість обміну скінами між користувачами. Власні заставки можна буде створювати, використовуючи зображення з галереї на iPhone. У власників смарт-годинників також з’явиться можливість використовувати “розшарені” зображення – наприклад, фотографії з сімейного альбому, завантажені іншими членами сім’ї.

Читайте також:  Нова технологія Mastercard «змусить» покупців посміхатися на касі

Новий режим Infograph Pro включатиме зображення тахіметра-аналогової шкали годинника, яка використовується для вимірювання швидкості руху і відстані в залежності від часу в дорозі.

Apple Watch

Ще однією корисною функцією стане розширений батьківський контроль. Зараз кожен екземпляр Apple Watch прив’язаний до того ж облікового запису, що і смартфон, але після апдейту управляти годинником дитини (в тому числі визначати довірені контакти і доступну музику) можна буде навіть з аккаунта, не пов’язаного з гаджетом. А нова опція Schooltime дасть можливість вирішувати, які програми можна використовувати в заданий час.

Apple Watch

Крім того, в новому годиннику з’явиться функція моніторингу якості сну. Користувач зможе встановити бажаний графік режиму неспання і отримувати відповідні рекомендації. Останнім за списком, але не за значенням, мережеві інформатори відзначають прийдешню зміну архітектури додатків для Apple Watch. У watchOS 6 вже з’явилася можливість встановлювати додатки з магазину Apple без “посередництва” iPhone, але всі вони базуються на класичних версіях аналогічних програм. Очікується, що з оновленням прошивки відчутно «підтягнеться» оптимізація софта для розумних годинників.

Читайте також:  Ентузіасти створили реалістичні рендери Google Pixel 7

Дата анонсу і технічні характеристики Apple Watch Series 6 невідомі.

Джерело: 9to5mac.com