Суспільство

Винороби перетворили водопровідну воду в ігристе вино

Вино з крану

Практично біблійне чудо сталося через технічні неполадки в місцевій виноробні.

Незвичайний інцидент стався в селі Кастельветро недалеко від Модени в північній частині регіону Емілія-Романья, де крім інших виробництв розташована виноробня Settecani Castelvetro Winery. Проблеми з однією з цистерн, в якій зберігалося готове до розливу вино, призвели до потрапляння алкоголю в місцеву систему водопостачання.

Місцеві жителі дізналися про неполадку у виноробів, коли відкрили водопровідні крани в своїх будинках – як повідомляє Corriere Della Sera, городяни виявилися здивовані і перелякані поточною замість води рожево-червоною рідиною. Але, спробувавши її на смак, мешканці села навіть почали набирати поточну з крана воду в пляшки, оскільки це виявилося червоне ігристе вино.

Читайте також:  У МОЗ мають намір дозволити змішувати вакцини

Коли про ситуацію стало відомо владі, то вони разом з фахівцями виноробні максимально оперативно усунули протікання. Адміністрація Кастельветро і Settecani Castelvetro Winery принесли жителям вибачення і підкреслили, що ніякої загрози здоров’ю в червоній водопровідній воді немає — питна вода просто змішалася з готовим до розливу в пляшки червоним ігристим вином Lambrusco Grasparossa місцевого виробництва.

Реакція місцевих жителів на інцидент була різною. Одні заявили про необхідність перевірки всієї системи локального водопроводу з метою дізнатися, як в централізоване водопостачання взагалі може потрапити щось стороннє, а інші назвали поточне з крана вино – мрією всіх справжніх італійців.

Читайте також:  Мінсоцполітики: субсидії дадуть за два місяці

В лютому алкоголь потрапив у водопровідні труби в Індії, де жителі штату Керала змушені були миритися з тимчасовими незручностями через вилитий в каналізацію конфіскований контрафакт.