Технології

Новий концепткар від Hyundai отримав незвичайну альтернативу керму

Hyundai Prophecy

Hyundai – один з небагатьох автовиробників, який готовий вкладати в передові технології десятки мільярдів доларів. Завдяки цьому з’являються незвичайні методи проектування транспортних засобів, а також абсолютно нова інфраструктура. Представлена концепція Prophecy йде ще далі, замінюючи звичне кермо на джойстик з безліччю цікавих функцій.

Через скасування автосалону в Женеві у зв’язку з епідемією коронавірусу південнокорейський виробник представив свою нову систему Hyundai Prophecy онлайн. Ключовою рисою розробки стала заміна звичного рульового колеса на джойстик.

На місці керма знаходиться дисплей, на який виводиться корисна інформація. Праворуч від водія розташовується джойстик, призначений для управління додатковими функціями автомобіля. Зліва на двері розташований ще один блок, за допомогою якого здійснюється взаємодія з машиною. Hyundai стверджує, що однією з причин, що спонукала інженерів замінити традиційне рульове колесо на джойстик, стала турбота про комфорт пасажирів і водія. Крім того, таке рішення покращує видимість з салону автомобіля.

Читайте також:  Названі смартфони, які найбільше підроблялись 2019-го

Також повідомляється, що пасажири отримають доступ до власних джойстиків, які дозволять їм керувати деякими індивідуальними настройками. Важливим вважається поліпшення видимості, завдяки горизонтальному дисплею і збільшеній приладовій панелі.

Важливо відзначити, що Hyundai Prophecy – це всього лише концепт. Однак деякі елементи дизайну, такі як піксельні лампи, вже були підтверджені для використання в майбутніх серійних автомобілях. Представник компанії заявив, що поточний прототип являє собою концепцію, що відкриває великі горизонти в майбутнє.

Джерело: pocket-lint.com

1 коментар

Залишити коментар