Технології

Швейцарська компанія представила триколісний велосипед і чотириколісний мотоцикл

Microlino та Microletta

Незважаючи на скасований автосалон в Женеві, швейцарська компанія Micro Mobility Systems показала кілька незвичайних транспортних засобів. Один з них — мотоцикл, який виявився насправді велосипедом. Другим стала мініатюрна машина з просунутими характеристиками, яка вважається мотоциклом. Обидві новинки викликали величезний ажіотаж серед користувачів.

Перший анонс мікромашини Microlino відбувся ще в 2015 році. Тепер же Micro Mobility Systems представила нову версію електрокара. Microlino схожий на автомобіль BMW Isetta, який колесив по дорогах Європи в 60-х роках. Для автомобіля вагою трохи більше п’ятисот кілограм він має значні характеристики:

  • Розгін до 50 кілометрів за 5 секунд
  • Дальність ходу до 200 кілометрів
  • Максимальна швидкість 80 кілометрів на годину
  • Електричний двигун на 15 кВтг
  • Довжина 2,4 метра
Читайте також:  Слух: Apple працює над перетворенням iPad на повноцінний комп'ютер

Оновлений Microlino отримав повністю перероблений дизайн інтер’єру. Конструкція дверей, розташованої спереду, дозволяє швидко виходити з автомобіля і легко паркуватися. Сидіння стало комфортніше, а приладова панель повністю цифрова, при цьому її можна налаштувати за допомогою спеціального мобільного додатку на смартфоні.

Виробник повідомляє, що три таких автомобіля можуть розташуватися на одному паркувальному місці. Поставки заплановані на 2021 рік. Прямо зараз на Microlino оформлено 17 тисяч попередніх замовлень. Першими свій автомобіль зможуть отримати жителі Німеччини та Швейцарії. Вартість мініатюрного електрокара оцінена в 12 тисяч євро (близько 13 350 доларів).

Разом з Microlino був представлений електромотоцикл Microletta. Він отримав два передніх колеса, що полегшують гальмівний шлях. У ньому також є місце під два знімних акумулятора, заряду яких вистачає на більш ніж 100 кілометрів ходу. Що цікаво, для його водіння в Європі не потрібні права, оскільки Microletta отримав ліцензію триколісного велосипеда. При цьому він здатний розганятися до 80 км/год.

Читайте також:  Статистика: користувачі не поспішають переходити на Android 12

Ціна за такий прокачаний “велосипед” стартує з 4900 Євро (близько 5450 доларів). Виробник заявляє, що обидва транспортні засоби ідеально підходять для міських доріг, де швидкість руху, як правило, не перевищує 50 кілометрів на годину.

Джерело: theverge