Технології

Ентузіасти портували Android 10 на iPhone

Apple iPhone 7 Android

Від Android-гаджетів смартфони Apple відрізняються не тільки маркою процесора. “Яблучні” пристрої прив’язані до iOS, і при бажанні перейти на операційку Google доведеться купувати новий смартфон. Оригінальний вихід із ситуації запропонувала команда розробників Correlium: ентузіасти випустили першу збірку актуальної версії Android для установки на iPhone.

Apple iPhone 7

Згідно з описом на сторінці проекту, неофіційний порт Android 10 можна встановити на iPhone 7 або iPhone 7 Plus за допомогою джейлбрейка, що відкриває доступ до файлової системи гаджетів. При цьому “зелений робот” встановлюється на окремий розділ накопичувача, не затираючи оригінальні заводські файли iOS. Проте творці збірки відзначають, що всі операції по прошивці пристрою користувач проводить на свій страх і ризик, при цьому є шанс зробити пристрій «цеглиною».

Читайте також:  NASA оприлюднило основні положення місячної програми Artemis

Крім того, через специфічність апаратної платформи Apple творцям прошивки поки не вдалося забезпечити повну функціональність смартфона при зміні ОС. Зокрема, в поточній збірці не працюють камера, модуль стільникового зв’язку і чіп Bluetooth. Очікується, що в перспективі автори проекту виправлять зазначені недоробки і навіть реалізують можливість одночасної установки двох ОС на смартфон з можливістю перемикання між ними. Ознайомитися з поточним станом збірки і списком її функціональних можливостей можна на сайті розробників.

Джерело: 9to5mac.com

Залишити коментар