Технології

Hyundai зробив електромобіль з джойстиками замість керма

Hyundai Prophecy

Концепт-кар Hyundai Prophecy став розвитком представленого в 2019 році прототипу Hyundai 45 EV.

Як заявляє корейський автовиробник, новинка є втіленням фірмового стилю Sensuous Sportiness, який знайде своє втілення в майбутніх серійних моделях. При цьому від 45 EV новий Prophecy відрізняється плавними лініями і ретельним опрацюванням аеродинаміки.

Частина кузовних елементів-вставка в передній частині, що приховує камери і датчики, а також спойлер ззаду — виконана з прозорого пластику. Оптика зроблена за допомогою пікселів і В Hyundai обіцяють, що це рішення з’явиться в серійних автомобілях бренду.

Читайте також:  Google поліпшить швидкість роботи нової версії Chrome

Hyundai  Prophecy

Доступ в салон електромобіля відкривають двері, що відкриваються назустріч один одному, а для кожного з чотирьох пасажирів передбачено окреме крісло. Оскільки Hyundai Prophecy оснащений автопілотом, керма у водія немає – замість нього з боків від сидіння (на двері і центральної консолі) зроблені джойстики.

Hyundai  Prophecy

Роль приладової панелі грає екран, який розтягнувся на всю ширину салону, на якому в режимі безпілотного руху може відображатися мультимедійний контент. Для оздоблення інтер’єру використана шерсть, а фонове підсвічування і робота кліматичної системи розраховані для максимального розслаблення пасажирів в салоні.