Технології

Найшвидшу модель Tesla визначили в гонці на 400 метрів [ВІДЕО]

Tesla Model S Performance

Електрокари Tesla вже брали участь в гонках на час і навіть у змаганні з перетягування каната з моделями інших виробників. Але журналісти британського порталу CarWow вирішили влаштувати дітищам Ілона Маска ще більш незвичайне випробування – за право називатися найшвидшим поборолися три покоління фірмових седанів. В якості спортивної дисципліни був обраний знаменитий формат спринтерського заїзду на чверть милі.

Портал CarWow регулярно публікує огляди різних автомобілів і влаштовує між ними імпровізовані змагання. Претендентами на звання найшвидшого електрокара Tesla стали найбільш «заряджені» версії серійних моделей. Так, Model 3 Performance оснащена двома двигунами сумарною потужністю 490 кінських сил при крутному моменті 660 н·м і масі 1847 кілограмів. Характеристики Model S Performance-825 к/с, 1300 Н·м і 2241 кг, а Model X P100D — 795 к / с, 1140 Н·м і 2487 кг відповідно.

Читайте також:  Майбутні місії NASA відправляться до Венери, Іо або Тритону

В ході випробувань Tesla Model S Performance завершив заїзд по мокрій трасі протяжністю 402 метри за 11,4 секунди, Model X P100D — за 11,5 секунди, а Model 3 — за 11,8 секунди. За результатами аналогічного “забігу”, що стартував на швидкості близько 80 км/год, також перемогла Model S. Незважаючи на формальне відставання Model 3, журналісти відзначили, що цей електрокар коштує майже вдвічі дешевше суперників, при цьому на прямих ділянках показує схожі з ними результати.

Джерело: geeky-gadgets.com

Залишити коментар