Технології

Rolls-Royce запускає соціальну мережу «для обраних»

Rolls-Royce

Більш ніж два роки тому компанія Rolls-Royce випустила додаток Whispers для невеликої групи своїх клієнтів. Після закритого тестування ексклюзивна соціальна мережа отримала схвалення користувачів і почала набирати обертів, а про переваги та умови членства в ній стало відомо всім бажаючим. Як виявилося, стати учасником закритого клубу набагато складніше, ніж зареєструватися у «Facebook».

Додаток доступний виключно власникам автомобілів Rolls-Royce 2003 року випуску і новіше у Великобританії, Європі, на Близькому Сході і в США. Rolls-Royce стверджує, що її клієнти – успішні промисловці, рок-зірки, державні діячі та члени королівської сім’ї — мають багато спільного. Це підприємці, філантропи, колекціонери, меценати і шукачі пригод.

Читайте також:  Boeing випробував зграю «розумних» безпілотників. Тепер вони навчилися субординації

Додаток використовується для надання ексклюзивного доступу до спортивних, модних, художніх, музичних заходів та розкішних подорожей по всьому світу. І що, на думку компанії, особливо важливо, – користувачі закритої соціальної мережі отримують ексклюзивні попередні огляди нових продуктів і сервісів Rolls-Royce ще до того, як вони стануть надбанням громадськості.

Крім того, Whispers пропонує користувачам можливість спілкування не тільки з іншими власниками преміальних автомобілів, але і з Генеральним директором Rolls-Royce, а також членами Ради директорів автовиробника. Це дозволяє їм ділитися з компанією своїми ідеями та діловими пропозиціями.

Джерело: forbes