Технології

Експерти підрахували повну собівартість Xiaomi Mi10

Xiaomi Mi10

Ще до анонсу флагманської лінійки Xiaomi Mi10 стало відомо, що ціна новинок буде найвищою в історії лінійки. Виробник пояснив це вартістю нового заліза, що пізніше частково підтвердив і авторитетний інсайдер. Крапку в питанні взялися поставити аналітики компанії Techinsights, які повністю розібрали гаджет і назвали повну собівартість всіх його комплектуючих.

Xiaomi Mi 10 5g

“Розтину” піддалася версія Xiaomi Mi10 з 12/256 ГБ пам’яті. Згідно з їхнім звітом, оперативкою LPDDR5 і новим процесором список відмінностей смартфона від попередника не обмежився. Модель отримала новий чіп QCA6391, що об’єднує модулі Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1, а також 5g-модем Snapdragon X55.

За висновком аналітиків, сумарна собівартість всіх компонентів флагманської новинки склала $440 без урахування витрат на розробку, складання, просування і логістику. При цьому роздрібна ціна моделі в Китаї становить $670 – для порівняння, компоненти iPhone 11 Pro Max з 512 ГБ ПЗУ обходяться виробнику в $490,5, а в США він продається за $1184. За запевненням експертів, Xiaomi дійсно заробляє на продажу новинок не так багато в порівнянні з деякими іншими виробниками.

Читайте також:  Microsoft випустила емулятор Windows 10X. Випробувати нову ОС можуть всі бажаючі

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар