Технології

Citroen представила ультракомпактний електрокар за ціною чотирьох iPhone

Citroen Ami

Французький автовиробник Citroen випустив мініатюрний електромобіль Ami, виконаний в оригінальному дизайні. Двомісний транспортний засіб навіть не вимагає наявності водійських прав і примітно доступною ціною — перекваліфікуватися з пішоходів у водії компанія пропонує всього за $22 на місяць за певних умов покупки.

Новинка отримала акумулятор ємністю 5,5 кВтг, однієї «заправки» якої достатньо для подолання 70 кілометрів шляху. При цьому заряджати автомобіль можна від стандартної розетки з напругою 220 вольт: годинного сеансу вистачить на 45 кілометрів пробігу, а «повний бак» електрокар набирає за три години.

Особливістю Citroen Ami стало те, що керування цим транспортним засобом не вимагає наявності водійських прав. Головна умова – вік власника від 14 років у Франції і від 16 років в інших країнах Європи. На покупку мініатюрного транспорту діють спеціальні умови: при першому внеску в розмірі $2900 щомісячний платіж складе всього $22 терміном на два роки. При бажанні можна придбати Ami відразу, заплативши $6600 – це вартість приблизно чотирьох iPhone Pro Max з накопичувачем на 512 ГБ.

Читайте також:  Xiaomi випустила поліпшену версію популярного бездротового пилососа

Електромобіль також доступний для прокату через сервіс Free2Move – одна хвилина оренди обійдеться в 29 центів. Citroen почне приймати замовлення на Ami у Франції починаючи з 30 березня. У наступні місяці електрокар буде доступний в Іспанії, Італії, Бельгії, Португалії та Німеччині. Перші поставки новинки на французький ринок очікуються в червні.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар