Криптовалюти

5 причин для зросту BTC в 2020 від Тома Лі

Том Лі

Том Лі з Fundstrat став головною подією заходу Blockchain Economy 2020 в Стамбулі, Туреччина. Вийшовши на сцену в другий день, Лі розповів 5 простих стимулів для зростання біткоїну в 2020.

Перш ніж заглибитися в те, чому біткоїн виросте в ціні в цьому році, Лі почав свій виступ зі знаменитого порівняння блокчейна та Інтернету:

Найважливіша віха зміни поколінь протягом наступних двадцяти років буде пов’язана зі зміною фінансової індустрії. І найбільш важливими з нових технологій будуть блокчейн і криптовалюта.

“Ці дві теми тут, щоб залишитися, але вибір переможців і переможених все ще дуже важкий”, – зазначив Лі.

Проте, за словами Лі, 2020 рік буде хорошим для ринку біткоіни. Під час свого виступу він неодноразово говорив, що кріптосообщество має бути дуже оптимістичним в 2020 році, «оскільки зараз ми знаходимося в перевіреному початку бичачого ринку». Лі додав:

Біткоїн-єдиний найбільш ефективний актив 2019 року. Він перевершив прибутковість S&P 500, яка була кращою за майже 25 років.

У фондового ринку в США був кращий рік майже за ціле покоління, і все ж біткоїн потроїв цей дохід. Крім того, 2019 рік став четвертим найгіршим роком в історії біткоїну, додав аналітик. Потім Лі перерахував п’ять причин, чому варто готуватися до бичачого ринку BTC в 2020 році.

Вибори в США

Політичний тиск на біткоіни буде набагато нижче в Сполучених Штатах. За словами Лі, в той час як Вашингтон по суті вбив зростання біткоїну в минулому році, вибори 2020 року відвернуть увагу політиків, що добре для Крипто.

Халвінг біткоїну

За словами Лі, найважливішим фактором, що впливає на ціну біткоїну, є планове скорочення кількості майнерів. “Я знаю, що є протиріччя – люди задаються питанням, чи вплине халвінг на ціну BTC. Ми думаємо, що він матиме значний вплив”.

Підкріпившись слайдом зі своєї презентації, Лі зазначив, що попит на біткоїн в 2020 році, ймовірно, буде вище, ніж в минулому році, тоді як пропозиція скоротиться:

Ціна біткоїну зараз становить близько 10 тис. доларів, і якщо цей [халвінг] надасть ефект, як і інші, є хороший аргумент, що біткоїн досяг рекордного максимуму в цьому році.

За словами Лі, дисбаланс між попитом і пропозицією, викликаний скороченням винагороди майнерів в два рази, може привести до збільшення вартості мережі біткоїну майже на 100 мільярдів доларів.

Геополітична напруженість США-Іран

2020 рік почався з розбіжностей між США та Іраном, які вплинуть на ціну біткоїну до кінця року. За словами Лі, геополітичні ризики збільшують попит на активи-притулку, такі як біткоїн.

200-денна MA

У січні біткоїн піднявся вище 200-денної ковзної середньої. “Коли актив торгується вище 200-денної ковзної середньої, – пояснив Лі, – він вважається в тренді бичачого ринку. Це особливо актуально для біткоїну”.

Лі додав: “цифри підтверджують, що це схоже на 2012 рік. Я думаю, що навіть є шанс, що біткоїн може закінчитися або наблизитися до рівня десь близько 30 000 доларів в цьому році”.

Поширення коронавірусу

Лі вважає «що» ризик виникнення пандемії, такий як коронавірус, збільшує попит на біткоїн та інші активи-притулки”, як аргумент на користь підвищення ціни слідом за попитом.

Залишити коментар