Технології

WhatsApp перестав бути найбільш скачуваним додатком в світі

TikTok

Влітку 2018 року компанія ByteDance представила мобільний додаток, який вже через півтора року став одним з найпопулярніших на Землі. Мова про сервіс створення коротких відео TikTok – йому вдалося посунути навіть “всемогутній” WhatsApp по числу завантажень за місяць.

TikTok

За даними джерела, в січні 2020-го TikTok завантажили з App Store і Google Play 104 мільйони разів — більше, ніж найпопулярніший у світі месенджер. Враховувалися завантаження як оригінального мобільного додатку, так і Douyin — під такою назвою сервіс відомий в Китаї. У порівнянні з січнем 2019 року популярність TikTok в 2020-му зросла на 46%. Найбільшими ринками, де він користується найбільшою популярністю, стали Індія, Бразилія і США. Аналітики також відзначають, що завантаження зі сторонніх магазинів додатків не враховувалися — в реальності їх число може бути набагато більше.

Читайте також:  Бюджетний Samsung Galaxy A32 5G показали на якісних зображеннях

Сумарна кількість установок TikTok перевищила 1,82 мільярда і судячи з динаміки, що склалася, в лютому додаток може встановити новий рекорд і навіть обігнати WhatsApp за кількістю користувачів. Глобальний дохід Douyin і Tiktok станом на Січень 2020 року оцінюється в $28,6 мільйонів. Найбільший прибуток генерують користувачі Китаю (84,5%) і США (10,1%). На думку експертів, зростанню виручки сприяла епідемія коронавірусу в Китаї, оскільки люди змушені проводити більше часу вдома зі смартфонами.

Джерело: gizchina