Технології

Renault анонсувала «малолітражний» електрокар для поїздок по місту

Renault Twingo ZE

Французький автовиробник Renault анонсував випуск нового електрокара, побудованого на базі популярного хетчбека Twingo, різні модифікації якого розійшлися тиражем понад 4 мільйони примірників. Відмінними рисами моделі під назвою Twingo ZE стануть компактні габарити, порівняно висока швидкість зарядки навіть від побутової електромережі і доступна ціна.

Щоб зробити новинку доступною, зберігши її практичність, компанія зробила акцент в першу чергу на маневреності моделі в міських умовах, а не дальності пробігу по трасі. За заявою виробника, на одному заряді акумулятора ємністю 22 кВт∙год автомобіль здатний проїхати до 160 кілометрів, при цьому 30-хвилинна зарядка на спеціальній станції з вихідною потужністю 37 кВт додасть до маршруту ще близько 80 кілометрів. “Заправити” електрокар можна і від менш потужної електромережі – так, від однофазного джерела живлення (16 А) 100% заряду модель набере за 8 годин.

Читайте також:  "Наш" LinkedIn. В Україні з'явилася своя соціальна мережа для професіоналів

Потужність електродвигуна Renault Twingo ZE складе 82 л/с, а до 48 км / год автомобіль буде розганятися за 4 секунди. Акумулятори новинки виробництва LG Chem, оснащені системою рідинного охолодження. Довжина кузова “малолітражки” складе 360 см, а очікувана вартість складе не більше $24 000.

Renault Twingo ZE

Дебют електромобіля відбудеться на автосалоні в Женеві 3 березня, в продаж на ринку Європи він надійде в кінці 2020 року. Аналітики компанії прогнозують обсяг поставок компактного седана на рівні 25 000 одиниць на рік і більше.

Джерело: electrek.co

Залишити коментар