Бізнес ідеї

YouTube перервав популярний стрім після півтора років мовлення

Канал ChilledCow

Прямі трансляції на YouTube – це не тільки проходження різних ігор. Канал ChilledCow, котрий став знаменитим завдяки невпинному відтворенню популярної фонової музики не переривався протягом 548 днів і набрав понад 218 мільйонів переглядів, але несподівано був закритий модераторами відеохостингу. Подія тут же викликала негативну реакцію шанувальників стріму, які вже звикли працювати або вчитися під улюблені треки.

На YouTube ось уже кілька років користується популярністю аудіоконтент жанру Lofi Hip Hop у форматі інтернет-радіо. Вважається, що саме автор каналу ChilledCow, який запустив стрім ще в серпні 2018-го, заклав основні рамки жанру. Його візитною карткою стала Study Girl-анімована картинка з намальованою дівчиною, яка наполегливо займається домашньою роботою, але ніяк не може її закінчити.

Читайте також:  Як відкрити автомийку самообслуговування: Підводні камені І поради експерта

22 лютого канал, який набрав 4,4 мільйона підписників, заблокували модератори YouTube, повідомивши, що дії в обліковому записі порушують умови використання сервісу. Після повідомлення автора каналу про припинення стріму історія стала вірусною, а шанувальники його контенту виступили з критикою на адресу відеохостингу.

Закрили ChilledCow

Через кілька годин команда YouTube вибачилася перед ChilledCow і відновила канал. За словами представників сервісу, блокування сталося через технічну помилку на стороні платформи. Але незважаючи на “амністію”, трансляцію зі значним терміном невпинного мовлення автору каналу довелося починати з нуля.

Залишити коментар