Технології

Блогери перевірили ремонтопридатність Samsung Galaxy S20 [ВІДЕО]

Samsung Galaxy S20

Розбирання смартфонів практикують не тільки експерти лабораторії iFixit, а й інші ентузіасти. Автори YouTube-каналу PBKreviews опублікували відеоролик, що дозволяє заглянути у “внутрішній світ” флагманського Samsung Galaxy S20. Крім того, вони оцінили ремонтопридатність гаджета — як виявилося, з деякими особливостями його конструкції впоратися буде складно навіть досвідченим інженерам.

Відокремити задню кришку смартфона ентузіастам вдалося без особливих зусиль за допомогою спеціального фена і пластикового інструменту. Кріплення більшості елементів гаджета здійснюється за допомогою болтів і конекторів, що спрощує демонтаж модуля камери, системної плати, шлейфів і динаміків пристрою.

Читайте також:  Zeiss випускає повнокадрову камеру на Android за $ 6000.

Головною проблемою в ремонті гаджета автори відео назвали заміну акумулятора. За їхніми словами, він розташований занадто близько до дисплейного модуля, який легко пошкодити, витягуючи батарею. Блогери припустили, що така операція буде представляти складність навіть для спеціалізованих сервісних центрів, якщо вони не обзаведуться спеціальним пристосуванням для безпечного відділення АКБ від корпусу.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар