Резюме

Як покращити резюме за 5 хвилин

Коли ви зайняті роботою, але вирішили шукати нову, час має величезне значення. Чим швидше ви зможете створити гідне резюме, тим краще. Проблема в тому, що це може зайняти багато часу і стати для вас важким завданням.

На щастя, є кілька способів, за допомогою яких, ви можете вдосконалити своє резюме всього лише за п’ять хвилин.

Business.com пропонує кілька дієвих порад, які ви можете з легкістю застосувати на практиці.

1. Розставляйте пункти в порядку значимості

Розставити пункти резюме в порядку значимості є простою, але дуже дієвою стратегією. Майте на увазі, що якщо ваше резюме оформлено одним суцільним шрифтом, то потенційні роботодавці можуть упустити важливий аспект вашої діяльності. Намагайтеся найбільш важливу інформацію про себе розповісти на початку резюме, адже ви не можете бути впевнені, що роботодавець дочитає його до кінця.

2. Додайте в резюме контакти профілів LinkedIn і Skype

Додаткові контакти та посилання на профіль в LinkedIn є одними з найбільш дієвих способів привернути більше уваги до вашого резюме. Грамотно заповнений профіль в LinkedIn дозволить вашому роботодавцю більше дізнатися про ваш попередній досвід роботи.

Додавання контактів в Skype теж дуже важливо. Останнім часом все більше роботодавців проводять онлайн-співбесіду з претендентами. Надання подібної інформації трохи спростить роботу менеджеру по найму і збільшить шанси того, що вас покличуть на співбесіду.

3. Заповнити резюме за готовим шаблоном

Більшості з нас не подобається, як оформлено наше резюме. Ще й щоб створити грамотний добре оформлений документ в Microsoft Word необхідно витратити чимало часу.

На щастя, інтернет пропонує масу варіантів готових шаблонів для резюме з якісним оформленням. Щоб завантажити його, вам потрібно буде витратити не більше хвилини, зате заощадите масу часу на оформлення та роздуми про те, як правильно розмістити пункти. Просто завантажте документ і заповніть його.

4. Додайте дієслова

Кожен новий абзац починайте з дієслів, які позначають дію, яка закінчилася. Ви здивуєтеся, яке значення матиме цей прийом. Приміром, порівняйте 2 пропозиції:

  1. Запуск проекту, який приніс 15% прибутку компанії.
  2. Запустив проект, збільшивши прибуток підприємства на 15%.

Можна з упевненістю сказати, що другий варіант покаже вас в більш вигідному світлі. Адже тут ви кажете, що зробили саме ви, а не в якомусь процесі брали участь. На перший погляд, між варіантами немає ніяких відмінностей, але для досвідченого фахівця по роботі з персоналом, різниця очевидна.

5. Використовуйте цифри

Додавайте в резюме цифри, які є свідченням ваших навичок і вселяють більше довіри в очах роботодавця. Статистика додає солідності.

Наприклад, якщо ви створюєте резюме на посаду офіціанта то вкажіть, що завдяки тому, що ви знаєте всі види вин в меню ресторану, вам вдається продати їх в середньому на 700 грн. за вечір. Це звучатиме набагато краще, ніж ви просто вкажете, що у вас хороша пам’ять.

Головне використовуйте ці цифри з розумом і не вказуйте якісь точні дані в кожному пункті. Інакше ваше резюме буде виглядати безглуздо.

6. Оцініть наскільки ваше резюме відповідає вимогам вакансії

Перед відправкою резюме ще раз прочитайте його і подумайте наскільки воно відповідає вимогам вакансії, на яку ви претендуєте. В ідеалі, ви повинні складати окреме резюме на кожну конкретну посаду.

Правильно складене резюме буде само працювати на вас. Постарайтеся максимально розповісти про свої навички, які потрібні для посади. І, в першу чергу, відповідайте самі собі, наскільки сильно ви хочете отримати дану роботу.

7. Коректура

Найбанальніший, але самий необхідний етап у створенні резюме. Дуже часто претенденти не надають йому належної уваги, допускають елементарні помилки і залишаються без роботи.

Обережно! Якщо у вашому резюме знайдуть помилку, то воно моментально опиниться в сміттєвому відрі. Якщо ви не знайшли час, щоб зайвий раз прочитати своє резюме, то чому його повинен читати роботодавець і як він може довірити роботу неуважній людині. Так зробіть самі собі послугу і прочитайте написане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *