Технології

В Android 11 з’явиться нова функція для взаємодії зі смартфоном

Android 11

Після того як Google випустила першу тестову збірку Android 11, з’ясувалося, що нова версія мобільної ОС містить безліч корисних налаштувань і функцій. Одна з них, що отримала кодову назву Columbus, призначена для розширення користувацького досвіду власників гаджетів під управлінням «зеленого робота».

Нововведення являє собою можливість запуску різних додатків за допомогою подвійного тапа — але не по дисплею, а по задній кришці гаджета. Подробиці про роботу такої функції поки невідомі – ймовірно, мова йде про спільне використання акселерометра і гіроскопа для «зчитування» дотиків до корпусу пристрою.

Читайте також:  YouTube вводить нову функцію New to you. Чому вона корисніша, ніж здається?

За словами розробників, яким вже довелося випробувати Columbus в дії, новий спосіб введення працює навіть при використанні чохла, хоча на даному етапі варто відрегулювати чутливість датчиків. Повідомляється, що функція активна і при вимкненому дисплеї. З чуток, з релізом Android 11 скористатися незвичайною можливістю зможуть тільки користувачі смартфонів лінійки Google Pixel. Приблизні терміни масового поширення оригінальної опції невідомі.

Джерело: gsmarena