Технології

Volkswagen представив Caddy нового покоління

Volkswagen Caddy 2020

Компанія Volkswagen презентувала в Німеччині Caddy нового, п’ятого покоління.

Volkswagen Caddy нового покоління побудований на модульній платформі MQB; його колісна база дещо збільшилася, як довжина (яка становить 4 501 міліметр), при тому що висота зменшилася на 25 мм (і становить 1 797 мм); коефіцієнт аеродинамічного опору також став менше і становить 0.30.

Новий Caddy отримав великий екран мультимедійної системи в салоні, а також нову приладову панель (при цьому в найбільш дорогих версіях Caddy матиме цифрову «приборку»). Вказується, що в оснащення машини входять електронні асистенти — активний круїз-контроль з функцією утримання автомобіля в смузі і система допомоги при маневруванні з причепом.

Читайте також:  Витік: новий планшет Samsung буде розміром з ноутбук

Volkswagen Caddy 2020

Спочатку Caddy нового покоління буде доступний з різними 2-літровими “дизелями” -потужністю 75, 102 і 122 кінські сили; крім того, його планують пропонуватися і з 116-сильною біпаливною силовою установкою. Трансмісія-6-ступінчаста “механіка «або 7-ступінчастий» робот” DSG. Очікується, що в майбутньому Caddy буде доступний з гібридною силовою установкою.

Продажі нового Caddy в Європі стартують вже незабаром. В Україну ж, як передбачається, машина надійде в продаж не раніше 2021 року.