Робота

Діловий стиль одягу: куди і що вдягати?

Діловий стиль

Часто рішення що і куди одягнути може здатися досить складним для людей, які не слідують модним тенденціям. Однак з невеликою допомогою в цьому легко розібратися.

Ви хотіли б отримати коротку і зрозумілу шпаргалку, в яку можна підглядати перед тим, як підібрати вбрання для важливого світського рауту, співбесіди або ділової зустрічі, чи не так?

На щастя, подібна підказка існує. Покладаючись на поради Mannix Marketing, ми коротко розповімо про кожному стилі – від кежуал до бізнес-кежуал, від формального ділового до строгого ділового стилю.

Як відомо, не всі дрес-коди були створені за єдиним зразком. Якщо захід або ж ваш робочий дрес-код допускає звичний для вас нехитрий кежуал, зітхніть з полегшенням і одягніть вашу улюблену футболку і джинси. Тільки подбайте про те, щоб одяг був чистим. Ніяких несвіжих і пом’ятих речей, які незрозуміло скільки часу пролежали в білизняний кошику! Напевно, цього не варто пояснювати? А то звучить, схоже на повчання суворої матусі.

У кожному стилі одягу є свої правила і бізнес-етикет. У стилі бізнес-кежуал це – класичні чорні штани і свіжа сорочка з коміром або блуза. Доповніть їх відповідним взуттям – і ви впоралися із завданням! Дизайнери Mannix Marketing пропонують вам одягнути штани кольору хакі, вважаючи, що це цілком прийнятний вибір для стилю бізнес-кежуал. Але ми не впевнені, що він оптимальний. Хіба колір хакі досі в тренді? Іноді зі стилем бізнес-кежуал органічно поєднуються джинси, проте вам варто підібрати підходящу для них верхню частину.

Також існують такі стилі одягу як смарт-кежуал (дуже широке поняття), діловий стиль і діловий неформальний. І напівформальний, формальний і строгий діловий стилі. Ви збиті з пантелику? Насправді все просто. Вибираючи потрібний наряд, прислухайтеся до порад вашого найбільш стильного друга або знайомого. Бажаємо успіху! Приємно здивуйте всіх своїм вбранням! І пам’ятайте, що який б одяг на вас не був одягнений, ви все одно виглядаєте краще, ніж вам здається.

Casual

Кежуал – це, по суті, відсутність дрес-коду, тому ви можете сміливо надіти комфортний одяг.

Для нього

Вам підійдуть футболка, джинси і снікерси. Ви також можете вибрати брюки кольору хакі або брюки карго і сорочку-поло – це не зіпсує ваш зовнішній вигляд.

Порада: уникайте яскравих кольорів і барвистих принтів на футболках.

Для неї

Дістаньте з гардероба ваші улюблені джинси! Ви можете одягнути комфортну футболку або створити більш яскравий образ за допомогою стильної блузки, прикрас або навіть блейзера. Залежно від типу заходу, ваше взуття може мінятися від снікерсів до туфель на підборах або ж чобіт.

Порада: для заходів на природі краще взути снікерси, адже в каблуках жахливо незручно ходити по м’якій землі.

Business Casual

Бізнес-кежуал – це типовий стиль офісних співробітників.

Для нього

Одягніть темні брюки або штани кольору хакі і сорочку-поло або іншу сорочку з коміром. Можете взути туфлі або лофери.

Порада: уникайте помятостей! Гладьте ваші сорочки і брюки. Картаті сорочки з коміром – відмінний вибір для тих, хто хоче відчувати себе менш офіційно.

Для неї

Прийнятними вважаються чорні брюки або штани кольору хакі в поєднанні з модною блузкою. Сорочка в стилі кежуал – теж підходящий варіант. Можете доповнити свій образ за допомогою підборів, прикрас та аксесуарів.

Порада: Залиште свою щоденну зачіску і не перестарайтеся з макіяжем і духами.

Smart Casual

Смарт-кежуал (або витончений кежуал) – це комбінація кежуал, бізнес-кежуал і різних ділових дрес-кодів, з яких ви створюєте “розумне” поєднання.

Для нього

Доступна можливість для носіння джинсів і блейзера. Брюки кольору хакі і звичайні штани, жилети, краватки та інші стильні елементи теж доречні для цього образу. Зверху можна надіти піджак.

Порада: якщо ви обираєте джинси, ви повинні виглядати свіжо і солідно; уникайте дір і потертостей.

Для неї

Доречно буде виглядати комбінація красивих широких брюк або спідниці і блузи з коміром (або будь-який інший солідної блузки). Ви також можете одягнути темні джинси. Блейзер зробить ваш образ більш розкішним.

Порада: для стилю смарт-кежуал ви повинні одночасно виглядати красиво, стильно й акуратно.

Business / Informal

Неформальний діловий стиль не слід плутати з кежуал, адже в ньому, незважаючи на назву, все ж є свої вимоги до зовнішнього вигляду. Ділові неформальні наряди більш суворі, ніж для стилю бізнес-кежуал, і найчастіше мають на увазі наявність костюмів, краваток і суконь.

Для нього

Одягніть діловий костюм і краватку. Можна носити широкі штани разом з блейзером і краваткою.

Для неї

Носіть діловий костюм або строге плаття разом з підборами (високими або низькими).

Загальна порада: для ділового неформального стилю дотримуйтеся відповідної колірної гами: чорний, блакитний, сірий або коричневий.

Semi-formal

Напівформальний стиль більш витончений, ніж неформальний, проте менш суворий, ніж офіційний, який вимагає наявності смокінгів і нарядних суконь.

Для нього

Одягніть темний костюм і довгу краватку.

Порада: чим більш формальний дрес-код, тим менше можливостей залишається для вибору одягу. У першу чергу сказане стосується чоловіків.

Для неї

Ідеальний час для того, щоб вийти в люди в компактному чорному платті. Більшість жінок вибирають класичне коротке вечірнє плаття, хоча можна одягнути вбрання, розділене на верхню і нижню частини.

Порада: Справжні леді повинні уникати занадто коротких суконь і спідниць. Допустима довжина – 3 см над коліном.

Formal / Black Tie / Black Tie Optional

Формальний, строгий діловий і спеціальний строгий діловий стилі вважаються найбільш вишуканими серед всіх дрес-кодів. Тому будьте готовими опинитися в оточенні людей у ​​смокінгах і сукнях зі шлейфом.

Для нього

Одягніть смокінг з усіма атрибутами (жилет, ремінь, запонки і т.д.) Для спеціального строгого ділового стилю ви можете носити чорний костюм разом з білою сорочкою і консервативною краваткою.

Порада: строгий діловий дрес-код не обов’язково вимагає від вас носіння тільки чорних речей. Ви можете доповнити ваш смокінг краваткою-метеликом або ременем будь-якого відповідного кольору.

Для неї

Розсудливо одягнути довге вечірнє плаття. Вишукане плаття, яке трохи не дістає до підлоги, теж вважається прийнятним.

Порада: зробіть елегантну високу зачіску і одягніть вишукані прикраси.