Суспільство

У МОЗ розповіли про умови проживання евакуйованих з Китаю

Нові Санжари

Умови проживання в санаторії нормальні, хоч і не “5-зіркові”, зазначив Дмитро Коваль.

Евакуйовані з Китаю громадяни розміщені в санаторії міста Нові Санжари у двомісних номерах. Вони отримують харчування за кейтеринговою системою і повинні незабаром отримати психологічну допомогу. Про це розповів заступник голови МОЗ Дмитро Коваль під час засідання Верховної Ради.

“Громадяни розміщені в номерах по двоє. Вони забезпечені гарячим харчуванням. Воно готується не в цьому санаторії, а за принципом кейтерингу. Їжу приймають люди з одноразового посуду, що збирається, знезаражується та утилізується. Каналізаційна система є окремою, як і водопостачання. Обробка стічних вод відбувається так само, як і в інфекційних лікарнях під час посиленого режиму”, – розповів Коваль.

Читайте також:  В Україні запустили стрімінговий сервіс Apple TV+

Він зазначив, що під час перебування в обсервації людям може знадобитися психологічна допомога, тому зараз відбувається комунікація з Червоним Хрестом про надання психологів.

“Тому що перебувати здоровим людям в обсервації протягом 14 днів досить складно”, – сказав Коваль, відзначивши, що умови проживання нормальні, хоч і не “5-зіркові”.

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар