Політика

Міноборони прогнозує підвищення статусу в НАТО

Україна Нато

Україна може очікувати підвищення статусу в НАТО з розширеними можливостями в жовтні, повідомив Загороднюк.

Міністр оборони Андрій Загороднюк прогнозує підвищення статусу України в НАТО до партнера з розширеними можливостями в жовтні. Про це він заявив на брифінгу.

При цьому він зазначив, що Україна може очікувати підвищення статусу з розширеними можливостями, якщо темп реформ буде збережений.

“Основні підсумки Мюнхена такі: зменшення уваги до України на рівні експертів і Міністерства оборони не має місця – увага дуже велике, є велика підтримка. Є повна підтримка нашого курсу реформ, вони знають про наш курс реформ”, – запевнив Загороднюк.

Також міністр додав, що зустрічався з понад десятьма міністрами оборони різних країн.

Читайте також:  Меркель і Путін обговорили транзит газу через Україну без Зеленського

“У Брюсселі, за день до Мюнхена, у нас була зустріч з генеральним секретарем і його заступником. Засідання фактично як Комісія Україна – НАТО, неформальне. І там були присутні всі міністри оборони всіх країн НАТО, які приїхали до Брюсселя”, – уточнив міністр.

Крім того, він додав, що в Україні постійно працюють радники міністрів оборони країн НАТО, які постійно доповідають про хід реформ.

“У нас тут працюють їхні радники, консультанти і спостерігачі, повідомляють їм про хід реформ. Вони абсолютно задоволені ходом реформ, вони бачать, що з таким темпом, як ми рухаємося зараз, ми точно можемо очікувати в жовтні підвищення нашого статусу в НАТО до партнера з розширеними можливостями. Якщо темп реформ буде збережено”, – зазначив міністр.

Читайте також:  У МЗС відповіли, чи планують призначати посла в РФ

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар