Технології

Інсайдери: Apple представить в цьому році абсолютно нову для себе категорію пристроїв

Apple

Останнім абсолютно новим пристроєм від Apple стали бездротові навушники AirPods, що вийшли в 2016 році. З тих пір компанія лише оновлювала існуючі категорії продуктів, але якщо вірити заяві авторитетного інсайдера і аналітика Мінг-Чі Куо, в цьому році «яблучний» асортимент поповниться трекером AirTags, чутки про який з’явилися вже давно.

Apple AirTags

Концепт Apple AirTags

За словами інсайдера, випуск AirTags запланований на другий або третій квартал цього року. Він упевнений, що до кінця 2020-го Apple має намір налагодити виготовлення десятків мільйонів пристроїв. Основним виробником називається Universal Scientific Industrial, на частку якого припадатиме близько 60% гаджетів, які випускатимуться. Аналітик також припускає, що в трекерах знайде застосування чіп Apple U1, що вперше з’явився в торішніх iPhone 11.

Передбачається, що AirTags – це невеликі трекери, які користувачі зможуть кріпити до своїх речей, наприклад, ключів або сумок, щоб відстежувати їх місце розташування. Перебуваючи поблизу від трекера, власники iPhone з чіпом U1 зможуть відстежувати його через камеру за допомогою доповненої реальності.

Поки не ясно, коли Apple представить AirTags. Це може статися 31 березня, коли імовірно покажуть iPhone 9, на WWDC 2020 разом з iOS 14 або у вересні разом з новими iPhone.

Джерело: 9to5mac