Криптовалюти

Умільці створили криптовалюту, яка прив’язана до коронавірусу

CoronaCoin

Загальна емісія нової криптовалюти заснована на кількості населення Землі, а ціна прив’язана до даних про заражених коронавірусом.

Поки біткоїн корелює, обрушившись більш ніж на 5% всього за кілька годин, інші умільці робити гроші з нічого придумали нову схему спекулятивного заробітку.

Крипто-ентузіасти створили нову криптовалюту під назвою CoronaCoin (NCOV). Це ERC-20 токен, загальна пропозиція якого обмежена загальною кількістю людей на Землі (7,604,953,650 NCOV).

Згідно з офіційним анонсом на Reddit, кожні 48 годин актив буде спалюватися, грунтуючись на кількості інфікованих новим типом коронавірусу людей і смертельних випадків, що робить токен дефляційним і обмеженим в емісії. [Reddit]

Поки що токен доступний для покупки тільки на двох децентралізованих біржах: ForkDelta і Saturn.Network.

На момент написання матеріалу, токен не знаходиться в лістингу CoinMarketCap, але цінові графіки можна подивитися, наприклад, на CoinGecko.

Читайте також:  BTC по $ 100'000 до кінця року? Нереально!

Зустрічають по одягу

І хоч ідея нового активу на базі Ethereum’а досить оригінальна, виконання залишає бажати кращого.

По-перше, на офіційному сайті немає абсолютно ніякої інформації про розробників, сам проект і методикою парсинга даних для підрахунку заражених/померлих.

На момент написання статті, кількість заражених, згідно сайту CoronaCoin, становить 60402. Якщо скористатися статистикою Bloomberg, то цифри значно різняться (69278).

Зате повідомляється, що частина коштів, отриманих від потенційного зростання криптовалюти, буде передана Міжнародному комітету Червоного Хреста для боротьби з вірусом Covid-2019.

По-друге, обсяг торгів теж незначний. В деякі дні він взагалі падає до нуля, а за всю історію існування його максимум ледь перевищував $150. Правда тут варто зробити ремарку і сказати, що NCOV був запущений лише днями і поки не розташований в лістингу ні на одній більш-менш великій біржі.

Читайте також:  Джастін Сан пожертвує Греті Тунберг $ 1 млн на захист навколишнього середовища

Про чудовий новий світ

У криптовалютному світі подібного роду активи далеко не новизна. Наприклад, раніше ми писали про те, що крипто-біржа FTX запустила новий токен під назвою TRUMP – 2020. Повідомляється, що токен буде функціонувати в якості ф’ючерсного контракту.

Трейдери можуть торгувати на довгих позиціях (залежить від ймовірності Трампа виграти на президентських виборах) і коротких (залежить від можливості програшу).

Незважаючи на побоювання у високій волатильності активу, представники криптовалютної біржі заявили, що профіль ризику TRUMP-2020 відрізняється від біткоїну.

Тим часом BTC / USD відіграє відкат після невдачі пробити лінію опору на рівні $10500. На момент написання статті ціна біткоїну зупинилася на рівні $9888.

Залишити коментар