Технології

Компанія Ілона Маска успішно пробурила тунель під Лас-Вегасом

The Boring Company

Незважаючи на “нудну” назву, The Boring Company, що належить Ілону Маску успішно втілює в життя амбітні проекти мільярдера з буріння довгих підземних тунелів. Нещодавно представники компанії відзвітували про завершення важливого етапу будівництва швидкісного метро в Лас-Вегасі.

На створення 1,61-кілометрового тунелю на глибині 12 метрів під землею компанія витратила 3 місяці. На черзі – другий аналогічний тунель, також призначений для створення швидкісної транспортної системи міського виставкового центру. Очікується, що кожну годину нова лінія метрополітену буде перевозити до 4400 пасажирів з використанням спеціальних капсул, що долають весь шлях за одну хвилину. Для порівняння, зараз у відвідувачів комплексу йде не менше 15 хвилин на подолання тієї ж відстані пішки.

Читайте також:  Сервіс Apple Music отримає підтримку Hi-Fi аудіо

За оцінкою аналітиків, вартість всієї транспортної системи складе близько $52,5 мільйона. Очікується, що проект буде завершений до січня 2021 року і, можливо, буде офіційно представлений публіці напередодні технологічної виставки CES 2021, традиційно проходить в Лас-Вегасі.