Економіка

Коломойський відкрив дві компанії з виробництва зброї і боєприпасів

Ігор Коломойський

Нові компанії зареєстровані за адресами нафтопереробних заводів олігарха на Прикарпатті.

Український олігарх Ігор Коломойський відкрив в Івано-Франківській області підприємство з виробництва зброї. Про це свідчать дані в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, передає місцеве видання MEGA.

Так, Коломойський і олігарх Геннадій Боголюбов виявилися серед кінцевих бенефіціарних власників ТОВ Таргет-М і ТОВ Рокот-М, зареєстрованих 29 січня 2020 року. Основний вид діяльності фірм-виробництво зброї та боєприпасів.

Компанія ТОВ Рокот-М в Надвірній по вулиці Майданській, 5. Основним видом діяльності компанії є виробництво зброї та боєприпасів. Засновниками підприємства є американський фонд Грей Фокс Інтернешнл ЛЛС (Флорида, США) і ПАТ Нафтохімік Прикарпаття.

Читайте також:  У Києві підвищили тарифи на воду

Кінцевими бенефіціарами ТОВ Рокот-М є: житель Києва Геннадій Боголюбов, житель Києва Олексій Буйніс, ізраїльтянка Світлана Делі, житель Київської області Юрій Кіперман, житель Швейцарії Ігор Коломойський, громадянин США Юда Мордехай Корф, киянин Євген Кричевський, житель США Цві Уріел Лейбер, житель Швейцарії Захар палиця, мешканка Швейцарії Оксана палиця, ізраїльтянин Дмитро Тихман. Відзначимо, що в Надвірній розташовуються виробничі потужності Надвірнянського нафто-переробного заводу.

Крім того, на території ПАТ НВК-Галичина в Дрогобичі також зареєстрована фірма Таргет-М з тими ж бенефіціарами. Ця компанія також планує займатися виробництвом зброї та боєприпасів.

2 коментарі

Залишити коментар