Криптовалюти

Майк Новограц пояснив причини росту біткоїну на 60% за останні два місяці

Bitcoin Up

З середини грудня біткоїн виріс з $ 6400 майже до $10 500, які були на початку цього тижня на деяких біржах. Це відповідає зростанню більш ніж на 60%.

Багато аналітиків і інвесторів очікували сильну корекцію активу, проте висхідний тренд застав трейдерів зненацька, про що свідчать випадки ліквідації коротких позицій на сотні мільйонів доларів за останні тижні.

14 лютого в інтерв’ю з CNBC CEO Galaxy Digital Майк Новограц пояснив причини зростання головної криптовалюти в 2020 році. На питання про те, що рухає ралі біткоїну, інвестор відповів: «ліквідність, ліквідність, ліквідність».

Зокрема, він посилався на низькі процентні ставки центробанків по всьому світу; а також на «людей, що качають гроші» – спроби центральних банків вливати гроші, збільшуючи таким чином попит на акції та інші активи, включаючи біткоїн.

В цілому Новограц з оптимізмом дивиться на перспективи біткоїну в 2020 році. В кінці січня в інтерв’ю виданню Bloomberg Новограц назвав три фактори зростання головної криптовалюти в доступному для огляду майбутньому:

Читайте також:  Біткоїн-кит попереджає: ринок надто роздутий

1. Знецінення фіатних грошей (інфляція, викликана центральними банками). Він також вказав на “велику кількість ліквідності” на ринках капіталу через низькі процентні ставки і знецінення фіатних грошей. На тлі цього зростає цінність таких дефіцитних активів, як біткоїн, у якого через кілька місяців також очікується халвінг.

2. Становлення біткоїну як цифрового золота. Новограц припустив, що біткоїн дійсно перетворюється в сховище цінності, що особливо проявляється на тлі військових конфліктів і триваючого спалаху коронавірусу. При цьому CEO Galaxy Digital вказав на значний інвестиційний потенціал біткоїн і майбутнє зростання кількості інвесторів.

3. Удосконалення екосистеми цифрових валют. Інвестор пов’язує це з появою більш простих і надійних додатків, що може залучити нових інвесторів і користувачів. Він також вказав на приплив нових біткоїн-інвесторів з появою Fidelity Investments, Bakkt та інших постачальників криптовалютних сервісів.

Читайте також:  Нобелівський лауреат: загадка Сатоши Накамото могла стати основою зростання bitcoin

Залишити коментар