Дорога до успіху

7 знаменитостей, яким спочатку не повезло

Письменниця Айа Фрост зіткнулася з проблемою – їй не вдалося вступити до жодного бажаного коледжу. У результаті її самооцінка впала нижче, ніж це можна уявити, і вона відчувала себе як мінімум безперспективною.

Через пару місяців вона взяла себе в руки і вирішила, що незважаючи ні на що потрібно рухатися далі, щоб здобути освіту і знайти роботу, від якої вона буде отримувати задоволення.

Вже через два роки її статті почали публікувати такі відомі видання як Forbes, Business Insider, Inc., USA TODAY та інші. Також дівчина почала отримувати безліч пропозицій про роботу, після закінчення коледжу.

Невдачі не є постійним явищем, тому не варто на них зациклюватися. До того ж, навіть якщо вам довелося почути відмову, то не факт, що вас адекватно оцінили.

The Daily Muse наводить приклади відмов, з якими довелося стикатися різним відомим особистостям.

1. Стівен Спілберг

Стівен Спілберг

“Щелепи”, Парк Юрського періоду “,” Врятувати рядового Райана “- це лише невелика частина геніальних робіт Спілберга. Тим не менш, його двічі виганяли з Університету Південної Каліфорнії, де він вивчав кінематограф.

Замість того, щоб ображатися, Спілберг всіляко допомагає фінансово школі кінематографа. У 1994 році він удостоївся почесного звання, а в 1996 році його призначили попечителем.

2. Анна Вінтур

Анна Вінтур

Анна Вінтур знаходиться на 28 місці в сотні найбільш впливових жінок за версією Forbes, але старт її кар’єри не був таким же успішним. Після 9 місяців роботи на посаді модного редактора в Harper `s Bazaar, її звільнили за ” нерозуміння американського ринку “. Вона пішла працювати в Viva, який покинула через пару років. Після декількох спроб роботи в різних модних виданнях, Ганна Вентура стала головним редактором журналу Vogue.

Якщо вам довелося зіткнутися з невдачею, не хвилюйтеся, що це негативно позначиться на вашій кар’єрі. Краще подумайте про те, як це може вам допомогти.

3. Еван Шпігель

Еван Шпігель

Співзасновник Snapchat є одним з наймолодших мільярдерів у світі. Тим не менш, ще кілька років тому, коли він був ще студентом в Стенфорді, життя здавалося йому не таким вже і важливим.

Його кинула подруга, його вигнали зі студентського братства і тільки батьки намагалися максимально підтримувати сина.

Досягти якихось результатів допоможе наполегливість. Головне не здаватися, коли вам здається, що все втрачено.

4. Аріанна Хаффінгтон

Аріанна Хаффінгтон

Друга книга письменниці Аріану Хафінгтон була відкинута в 36 виданнях. Вона вирішила спробувати свої сили під час виборів на посаду губернатора Каліфорнії і отримала тільки 0,55% голосів.

Хаффінгтон отримала серйозний урок, але не опустила руки. На даному етапі вона вже опублікувала 13 книг.

5. Крейг Ньюмарк

Крейг Ньюмарк

Крейг Ньюмарк – засновник сайту електронних оголошень, що користується великою популярністю у американських користувачів інтернету. Він ледь не занапастив всю кар’єру, працюючи в IBM в Детройті. Тоді він втратив самовладання перед клієнтами.

Подальша його кар’єра не йшла через те, що він зарекомендував себе непрофесійним менеджером.

“Я засвоїв важливий урок: рухатися вперед допомагають помилки, головне вчасно зробити висновки”, – говорить Крейг Ньюман.

Завдяки життєвим урокам, ви можете досягти багато чого в житті.

6. Конан О’Брайен

Конан О'Брайен

Конан О’Брайен недовгий час був ведучим шоу “Сьогодні ввечері” на американському каналі NBC. У результаті його попросили покинути шоу і його місце віддали попередньому ведучому Джею Лено. На О’Брайена це зробило вкрай негативний вплив, чоловік відверто зізнається, що в той час поняття не мав, що робити далі.

У підсумку, він прийняв рішення проїхати по країні з розважальною програмою.

“Мені довелося пройти через багато чого. Часом я був дуже пригнічений. Все це було схоже на несподіваний і болісний розрив відносин. Але я взяв себе в руки і почав виступати перед людьми. З часом, я почав отримувати від того, чим займаюся все більше задоволення і приходити в себе “, – розповів він в інтерв’ю CBS.

Тур по країні виявився дуже популярним і менше, ніж через рік Конан О’Брайен запустив нову програму “Conan” на каналі TBS.

7. Брайан Ческі і Джо Гебб

Брайан Ческі і Джо Гебб

Airbnb в даний час оцінюється в $ 25,5 млрд. Але його засновники навряд чи могли очікувати подібний успіх ще 7 років тому.

Спочатку продукт не приносив ніякого прибутку. Були моменти, коли Брайан Ческі і Джо Гебб зовсім впадали у відчай. У 2008 році не було навіть мови про якийсь прибуток, натомість хлопці витратили все, що тільки можна було, та й понабирали боргів.

Трохи пізніше ними зацікавилися, і вони отримали початкове фінансування від бізнес-інкубатора Y Combinator. Пізніше Greylock Partners, Sequoia Capital і Ештон Кутчер також інвестували в компанію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *