Технології

Майбутні місії NASA відправляться до Венери, Іо або Тритону

Сонячна система

Чотири команди дослідників отримали від NASA по три мільйони доларів для розробки майбутніх наукових місій. Дві команди планують місії до Венери, одна – до Іо, супутника Юпітера, і четверта — до Тритона, супутника Нептуна.

NASA схвалило чотири проекти майбутніх космічних місій, надавши їх авторам по три мільйони доларів на подальшу розробку. Дві з команд — авторів проектів планують місії до Венери (VERITAS і DAVINCI+), інші дві – до Іо, супутника Юпітера, (IVO) і до Тритона, супутника Нептуна (Trident). У підсумку повне фінансування від NASA отримають лише дві команди.

Три мільйони, отримані кожною з команд, повинні піти на розробку ними плану місій, а також концептів пов’язаних з ними. В цілому даний етап триватиме дев’ять місяців. Як очікується, дві команди для повного фінансування будуть обрані NASA в наступному році.

Читайте також:  ЗМІ: уряд США вимагатиме від Google продати браузер Chrome

Проекти майбутніх місій розробляються учасниками в рамках програми NASA Discovery Program. Проекти для даної програми повинні коштувати не більше 450 мільйонів доларів і покликані доповнити більші дослідницькі місії NASA.

Залишити коментар