Криптовалюти

Аналітик Мати Грінспен розповів, чим викликаний ріст біткоїну

Мати Грінспен

Аналітик Мати Грінспен в інтерв’ю BlockTV розповів про причини подорожчання біткоїну. По-перше, найбільша криптовалюта змогла вистрілити на тлі страху в стані інвесторів, викликаного епідемією коронавірусу в Китаї.

По-друге, гравці стали менше довіряти традиційному фінансовому ринку, де домінують низькі процентні ставки.

Заходи влади з вливання капіталу в економіку не заспокоїли інвесторів. Серед них зростає число прихильників альтернативних форм збереження коштів, саме тому стався сплеск активності в криптосфері.

Грінспен підкреслив:

Народний банк Китаю вже ввів у свою економіку близько $170 млрд. Федеральна резервна система США і Європейський Центробанк рухаються в бік кількісного пом’якшення.

За слова аналітика, подальше поширення вірусу спровокує посилення страхів і збереження тренда на зміцнення BTC. Паралельно ми будемо спостерігати, як капітал йде з ринку акцій.

Читайте також:  CEO BitMEX зробив прогноз для ціни біткоїну на 2020 рік

Аналогічної точки зору дотримується головний стратег компанії Principal Global Investors Сеема Шах. Вона заявила, що, швидше за все, недовіра до традиційного ринку з боку інвесторів буде зберігатися. Безумовно від такої тенденції виграє криптовалютна індустрія і біткоїн, зокрема.

Залишити коментар