Технології

Microsoft випустила емулятор Windows 10X. Випробувати нову ОС можуть всі бажаючі

Windows 10X

Microsoft випустила емулятор операційної системи Windows 10x. Нова ОС побудована на базі легкої модульної Windows Core OS і створена з прицілом на двоекранні і складні пристрої, які повинні надійти в продаж вже в цьому році. Платформа отримала багато косметичних змін-кардинальному редизайну піддалося меню «Пуск», яке позбулося живих плиток.

Емулятор доступний на веб-сайті Microsoft для розробників, і він призначений, перш за все, для тестування і налагодження додатків, написаних під нову платформу. Для його установки необхідно володіти базовими знаннями Visual Studio.

Важливою особливістю Windows 10x є контейнерна технологія, яка дозволяє запускати класичні програми Win32 і взаємодіяти з Universal Windows Apps (UWP) і Progressive Web Apps (PWA). Неможливість запуску Win32-програм одного разу поставила хрест на перспективній ОС Microsoft для портативних пристроїв – Windows RT, тому не може не радувати той факт, що компанія вирішила не наступати вдруге на ті ж граблі. Хоча такий підхід може спричинити за собою деякі проблеми з сумісністю: оскільки контейнер являє собою, по суті, легку віртуальну машину і не включає повну ОС.

Читайте також:  Sony назвала точну дату і ціну Play Station 5

Тепер справа за розробниками пристроїв і стороннього софта, адже такі новинки, як Surface Neo і Lenovo ThinkPad X1 Fold надійдуть у продаж вже зовсім скоро. Також про свої плани випустити апаратні рішення на базі нової ОС Microsoft заявили Dell, HP і Asus.

Джерело: theverge

Залишити коментар