Технології

Сканер штрих-кодів перетворили на музичний інструмент [ВІДЕО]

Ei Wada

Ентузіасти нерідко знаходять гаджетам і побутовим приладам незвичайне застосування, повністю змінюючи їх «професію». Саме таким шляхом пішов японський дизайнер Ей Вада, який перетворив в оригінальний діджейський пульт самий звичайний сканер для штрихкодів, який можна побачити практично в будь-якому магазині.

В якості «нот» для відтворення музики в стилі техно незвичайний винахід використовує спеціально підготовлені набори символів — як традиційні смуги, так і інші текстури. Автор пристрою не розкриває секрет роботи свого дітища – він лише зазначив, що сканери були особливим чином модифіковані і створюють звуки, передаючи сигнали безпосередньо на аудіотермінал.

Користувачі Reddit вже припустили, що сканер реєструє кут нахилу по відношенню до зображення, швидкість руху датчика і навіть відстань до малюнка, а самі зображення являють собою готові семпли, які по-різному інтерпретує електроніка. Ентузіаст не вперше використовує стару техніку для своїх шоу. Раніше він створював музичні композиції за допомогою магнітофонів, ЕПТ-телевізорів і навіть підлогових вентиляторів.

Читайте також:  Розроблений безпечний тип акумуляторів

Проект зі сканерами техно-група японського дизайнера під назвою Electronicos Fantasticos почала реалізувати ще в 2018-му, але по-справжньому популярним він став лише недавно — після того, як його твіт з демонстрацією роботи незвичайного інструменту набрав близько 2 мільйонів переглядів.

Джерело: theverge

Залишити коментар