Технології

В Android знайдена нова критична уразливість, пов’язана з Bluetooth

Bluetooth

Незважаючи на постійні спроби Google зробити операційну систему Android максимально захищеною, хакери не втрачають часу даремно і знаходять все нові і нові проломи в її безпеці. Чергова уразливість пов’язана з інтерфейсом Bluetooth і може привести до серйозних наслідків для власника зламаного смартфона.

Уразливість BlueFag дозволяє хакерам в “тихому” режимі передати шкідливе ПЗ на смартфони під управлінням Android 8 Oreo і Android 9 Pie. При цьому власник пристрою не отримає ніякого попередження про те, що на гаджет були відправлені будь-які файли.

Читайте також:  Apple зацікавилася криптовалютою і відкрила нову вакансію

Зловмиснику досить дізнатися MAC-адресу Bluetooth-модуля пристрою, який часто легко обчислити за MAC-адресою в мережі Wi-Fi, оскільки виробники смартфонів зазвичай використовують єдиний модуль для обох протоколів.

Фахівці компанії ERNW, що спеціалізуються на комп’ютерній безпеці, відзначили, що уразливість BlueFag не працює на смартфонах з ОС Android 10. Що стосується версій “зеленого робота”, що вийшли до Android 8, то не виключено, що вони також схильні до злому.

Google поки не відреагувала на дану вразливість, а фахівці ERNW лише рекомендують оновити смартфон до Android 10, або, якщо гаджет гарантовано не отримає апдейту, змінити його на новий.

Читайте також:  Браузер Firefox отримав масштабний редизайн [ВІДЕО]

Джерело: engadget