Партнерство

5 ознак того, що Вам потрібно відокремитись від бізнес-партнера

Якщо вам коли-небудь доводилося запускати проект разом з партнером, то розробляти і слідувати бізнес-планом вартує теж разом. Добре, коли ваш партнер регулярно виконує якусь частину роботи, якщо ж це не відбувається, то ймовірно недостатньо хороші результати є наслідком цього. І проблема зовсім не в поганій ідеї.

Коли у вас є співробітник, який не професійно і неякісно виконує роботу, то ви з легкістю можете це визначити. Коли ж проблема в бізнес-партнері, то ситуація трохи інша.

Entrepreneur пропонує 5 причин, які є свідченням того, що вам слід розірвати відносини з бізнес-партнером.

1. Різні стилі спілкування

Всі ми дуже багато чули про те, як слід спілкуватися з різними людьми. Нас привчають до цього з раннього дитинства. До того ж цьому питанню присвячено безліч книг. Насправді, існує безліч індивідуальних стилів спілкування, які залежать від кожної конкретної людини і цілеспрямовано змінити їх неможливо.

2. Невиконання обіцянок

Само собою, з кожним може статися, що він не розрахував свої сили і не може виконати певне завдання. Але якщо подібне почало відбуватися систематично – це не нормально. Коли будуть відбуватися подібні речі, ви втратите баланс і бізнес може опинитися під загрозою. Тому краще подумати, чи варто і далі співпрацювати з людиною, яка не приносить ніякої користі підприємству.

3. Розрегульована трудова етика

Якщо один з партнерів буде працювати по 70 годин на тиждень, а інший по 40, то це може спровокувати безліч непорозумінь і, швидше за все, змусить задуматися, чи насправді вам потрібен такий партнер.

4. Завищена самооцінка

Завищену самооцінку потенційного партнера варто розглянути на перших етапах співпраці, адже саме через неї можуть виникнути безліч непорозумінь. Якщо ваш партнер думає, що він “пуп землі”, то варто відразу ж вказати йому на його реальне місце. У процесі роботи ви навряд чи будете задоволені, якщо будете максимально віддаватися роботі, а ваш партнер буде зайнятий лише самозамилуванням.

5. Занадто схожі навички

Якщо у вас буквально однакові погляди і прагнення з партнером, то це теж може зіграти злий жарт. Партнери повинні доповнювати один одного. Якщо у вас щось виходить недостатньо добре, ваш партнер повинен заповнити цей недолік. Якщо ви все ж не хочете розривати ділові відносини з цією людиною, подумайте над приєднанням третьої людини, який допоможе розвивати ваше підприємство.

Цими нюансами недоліки в бізнес-партнерстві не обмежуються, але вони дуже важливі ще на етапі запуску бізнесу. У будь-якому випадку запуск спільного підприємства має як переваги, так і недоліки. Тому ставтеся максимально серйозно до вибору бізнес-партнера. І якщо ви розумієте, що вам важко працювати з цією людиною, то краще відразу розірвати відносини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *