Криптовалюти

Біткоїн є найкращим засобом проти фінансової кризи

Bitcoin

В останнє десятиліття цінність біткоїну значно зросла на тлі зростаючої глобальної економічної невизначеності.

Популярна американська кріптовалютная біржа Coinbase опублікувала новий звіт, згідно з яким, цінність біткоїну по відношенню до золота значно зросла після криптовалютного буму в 2017 році. [Medium]

У порівнянні з золотом, біткоїн, безперечно, все ще значно волатильний. Однак, згідно з даними CoinMetrics, його волатильність з роками слабшає. З 2011 року волатильність біткоїну в середньому впала з 6,4% до 3,7%.

Обмежені запаси золота і позиція світового ринку дозволили дорогоцінному металу стати надійним сховищем вартості по відношенню до паперової валюти.

У той же час, біткоїн теж не відстає, оскільки за останній час встиг істотно додати популярності і вже випереджає золото за кількома пунктами, а саме:

Читайте також:  Точка зору: біткоїн може впасти до нуля через інституціоналів

  • Можливість аудиту. Всі вузли мережі біткоїн відкриті для перевірки, а вся історія транзакцій знаходиться у відкритому доступі;
  • Низькі комісійні. У вересні 2019 року транзакція з BTC на суму понад $1 млрд зажадала всього лише $700 комісійних. Витрати на міжнародну відправку еквівалентної суми в золоті були б непорівнянні;
  • Портативність. На відміну від золота, біткоїн доступний з будь-якої точки світу при наявності Інтернету і приватного ключа;
  • Подільність. На відміну від золота, яке потрібно розплавити, біткоїн легко піддається дробленню. Поріг входження значно нижчий.

Сидіти на двох стільцях

Традиційні фінансові інститути з кожним роком перегрівають і без того киплячу до межі економіку. Штучні накачування бюджету, санкції, зміни ключової ставки вбивають останній цвях у труну зів’ялої світової економіки.

Читайте також:  Туреччина має намір почати регулювати ринок криптовалют

І це напередодні всіма очікуваної економічної кризи.

Взаємопов’язана послідовність негативних тенденцій гранично простежувана. Вже не стоїть питання “якщо”, всіх цікавить» коли ” фінансові ринки засигналять про безповоротне входження в кризову зону.

США і Китай відкрито накачують свої економіки під різними приводами, не сильно піклуючись про наслідки. Однак друкування грошей має приховану вартість для всіх громадян. У передкризові часи бажання друкувати гроші високі як ніколи.

І схоже, що біткоїн, який володіє безліччю технологічних переваг, котрі прискорюють розвиток світового ринку, є єдиним цінним засобом, що дозволяє конкурувати з золотом в епоху цифрових технологій і економічної невизначеності.

Залишити коментар