Технології

Представлений еталонний дизайн смартфона 2020 року

Смартфони

Останнім часом смартфони випускаються схожими один на одного. Так, чубчик від Apple перекочував на пристрої інших брендів. Трохи пізніше майже всі апарати обзавелися ідентичним каплевидним вирізом під “фронталку”, а зараз в тренді отвір в екрані. Тепер в мережі з’явився концепт дизайну еталонного смартфону 2020 року.

Смартфон

Рендер такого пристрою опублікував авторитетний мережевий інформатор Ice Universe. На його думку, більшість смартфонів цього року будуть оснащені практично безрамковим екраном з тонкими рамками і вигином з боків. Він також упевнений, що отвір в дисплеї під фронтальну камеру буде у переважної кількості смартфонів в поточному році.

Інсайдер вважає, що звичний прямокутний модуль основної камери залишиться в минулому. Задня панель смартфона придбає досить футуристичний дизайн за рахунок круглого блоку камер. Подібне рішення вже зустрічалося в анонсованих смартфонах HUAWEI Mate 30 Pro, vivo NEX 3 і очікується в Meizu 17.

Читайте також:  Xiaomi натякнула на рішення відразу трьох головних проблем Android

Відзначимо, що кількома днями раніше Ice Universe представив своє бачення того, як будуть виглядати смартфони в 2022-му:

Смартфон

Залишити коментар