Економіка

Міністр назвав антикризові заходи для економіки

Тимофій Милованов

Тимофій Милованов хоче витратити 20 мільярдів у рамках антикризових заходів для економіки.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства пропонує пакет антикризових заходів для економіки, зокрема розширене фінансування програм у розмірі 20 млрд грн. Про це повідомив глава відомства Тимофій Милованов у Facebook.

“Ми запропонували пакет антикризових заходів. Головна пропозиція – розглянути можливість розширення фінансування програм і напрямків у розмірі 20 млрд грн, зокрема на стимулювання напрямків транспортної інфраструктури, програми фінансової підтримки, секторальні програми виробництва, розвиток оборонно-промислового комплексу”, – написав міністр.

Міністерство створює координаційний центр з питань промисловості за участю галузевих об’єднань, окремих великих підприємств і аналітичних центрів. Він повинен напрацювати можливі програми підтримки галузі, зазначив міністр.

Читайте також:  Українцям знімуть ліміти на покупку валюти 5 листопада

“У промисловості ми входимо у фазу зростання циклу. Уже в січні з’явилися ознаки відновлення металургії”, – зазначив Милованов.

Серед головних викликів для промисловості він назвав застаріле обладнання, переорієнтацію ринків збуту і впровадження податку на вуглецеві викиди в ЄС.

“Але подальше нарощування експорту в ЄС – під загрозою, оскільки через введення ЄС протекціоністського інструменту carbon border tax вітчизняні виробники зазнають збитків і втратять конкурентоспроможність”, – додав Тимофій Милованов.

Залишити коментар