Криптовалюти

Кілька аналітиків зійшлися на думці, що біткоїн продовжить дорожчати

Bitcoin

Курс Bitcoin перейшов у фазу довгострокового зростання, це “безглуздо заперечувати”, написав засновник Bloсkroots Джош Рейджер у своєму Twitter-акаунті. В якості аргументу він представив графік першої криптовалюти, що показує, що кожні наступні мінімум і максимум її вартості стають вище попередніх. Саме так виглядає висхідний тренд, пояснив підприємець.

У короткостроковому подорожчанні Bitcoin також упевнений аналітик порталу Coindesk Омкар Годбоул. За його словами, курс криптовалюти може стрімко злетіти до $10 000, так як між цією відміткою і поточною ціною немає рівнів опору.

Годбоул зазначив, що незначна корекція курсу Bitcoin також можлива. Її падінню будуть перешкоджати рівні підтримки в $9412 і $9396, виражені 5 – і 10-денними ковзаючими середніми, пояснив аналітик. Він підкреслив, курс монети буде залишатися у висхідному тренді до тих пір, поки не опуститься нижче $8213.

Читайте також:  ЗМІ: Binance готується додати підтримку української гривні і казахстанського тенге

На користь зростання вартості Bitcoin також говорить показник RSI, що знаходиться нижче позначки в 70, додав експерт. На його думку, це говорить про відсутність перекупленності монети і домінування покупця на ринку.

Цю ж позицію озвучив засновник Signal Profits Якоб Кенфілд. Він зазначив, що на графіку Bitcoin у параметра RSI сформувався трикутник, що сигналізує про поступове зростання сил покупця. Однак якщо цей показник злетить, це буде говорити про перекупленість активу, що підвищить ймовірність падіння його ціни, уточнив підприємець.

Зростання вартості Bitcoin також спрогнозував аналітик порталу Cryptopotato Ювал Гов. У разі подолання психологічного бар’єру в $10 000, ціна першої криптовалюти зможе піднятися до $11 000, припустив експерт. Він уточнив, що подорожчанню монети будуть перешкоджати рівні опору в $10 300 і $10 600.

Читайте також:  Майк Новограц пояснив причини росту біткоїну на 60% за останні два місяці

Крім цього Гов вказав на значне зростання обсягу торгів Bitcoin, що також є передумовою до його подорожчання. На випадок падіння ціни монети аналітик назвав зону підтримки в $9400-9600, яка виражена рівнями корекції Фібоначії в 38,2% і 61,8%.

На даний момент Bitcoin торгується на позначці в $9650, за 24 години він подрожал на 3,5%. Добовий обсяг торгів активом збільшився на 31%, до $38 млрд.

Залишити коментар