Технології

Apple Watch виявились популярнішими за швейцарські годинники

Apple vs Swiss watch

З ростом популярності смарт-годинників класичні “однозадачні” моделі починають здавати свої позиції на ринку. За даними аналітичного агентства Strategy Analytics, за підсумками минулого року носима електроніка Apple обійшла з продажу всіх іменитих швейцарських виробників, котрі багато десятиліть задавали тренди в годинниковій індустрії.

Згідно з опублікованою статистикою, в 2019-му Apple продала 30,7 мільйона розумних годинників — на 36% більше, ніж роком раніше. Для порівняння, поставки годинників великих швейцарських брендів, включаючи Swatch, Tissot і TAG Heuer, склали 21,1 мільйона екземплярів за той же період. За даними аналітиків, найбільшою популярністю Apple Watch користуються в Північній Америці, Західній Європі та Азії. Аналогові ж годинники зараз затребувані в основному представниками старших поколінь.

Читайте також:  Навушники за ціною смартфона. Стала відома вартість AirPods Pro в Україні

Агентство припускає, що традиційні моделі відстають від носимої електроніки через наявність у Apple більш великих каналів поширення і політики компанії, орієнтованої на отримання визнання молодіжної аудиторії. Вперше корпорація обігнала з продажу швейцарські бренди ще в 2017-му, але лише два роки по тому продажі розумних годинників були визнані рекордно стабільними в кожному сезоні.

Джерело: theverge

Залишити коментар