Суспільство

В Україні представили мобільний додаток Дія

Дія

Державний мобільний додаток дозволить проводити голосування на виборах в електронному режимі, сподівається президент.

В Україні в четвер, 6 лютого, представили державний мобільний додаток Дія. У заході взяв участь президент Володимир Зеленський.

“Держава повинна бути для людини просто зручним сервісом, а найголовніше – простим і зрозумілим. Сьогодні ми робимо крок на шляху до цієї мети – презентуємо мобільний додаток Дія”, – сказав він.

Цей мобільний додаток дозволить зберігати документи (наприклад водійські права і техпаспорт) в електронному вигляді і спростить користування держпослугами онлайн. Завантажити додаток можна в Google Play і Apple Store.

“Наскільки мені відомо, Україна стала третьою країною Європи, у якій є щось схоже. Вітаю нашу країну”, – заявив Зеленський.

Читайте також:  Депутати запропонували скасувати покарання за виготовлення самогону

За його словами, його мета як президента – “зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона та Інтернету”.

У тому числі, це стосується електронного голосування на президентських, парламентських і місцевих виборах. “Це виклик, амбітний, але досяжний”, – сказав Зеленський.

За його словами, на шляху до цифровізації країни є багато перешкод, але “у мене є воля, а отже, у нас буде е-країна”.

Він підкреслив, що на створення програми не витрачено жодної гривні з державного бюджету.

У свою чергу, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в цьому році оцифрують 50 найактуальніших послуг серед громадян.

“Наша мета за наступні три роки оцифрувати абсолютно всі державні послуги”, – підкреслив прем’єр.

Читайте також:  У Китаї оцінили терміни закінчення пандемії в Європі

Залишити коментар