Технології

Оголошена дата «смерті» класичного дизайну YouTube

YouTube

З моменту створення популярний відеохостинг YouTube неодноразово кардинально змінювався. Останній великий редизайн сервісу стався три роки тому. Тоді Google оновила його відповідно до власного стилю Material Design. Однак весь цей час фанати старого дизайну могли залишатися на ньому. Незабаром же такої можливості більше не буде.

YouTube

Так як оновлення YouTube 2017 року було занадто кардинальним і припало до смаку далеко не всім, Google залишила можливість користувачам десктопної версії сервісу перемикатися на так званий класичний дизайн. Тепер компанія оголосила, що вже в березні цього року назавжди відключить старий інтерфейс. Пояснюється це рішення тим, що в ньому не працюють багато нових функцій, створені на підставі відгуків самих користувачів.

Читайте також:  Названо ще одну перевагу нового MacBook Air над попередниками

“У старих версіях відсутні багато нових функцій та вдосконалень дизайну, які ми представили протягом останніх трьох років, включаючи найпопулярніші запити на основі ваших відгуків. Ось чому стара версія покине нас у березні”, – йдеться в повідомленні Google.

Ті, хто все ще користується старим інтерфейсом YouTube на своїх комп’ютерах, почнуть отримувати повідомлення з пропозицією переключитися на новий дизайн. Ймовірно, в березні це відбудеться автоматично.

Джерело: 9to5google

Залишити коментар