Технології

Розкрита очікувана вартість Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20

Менш ніж за тиждень до офіційної презентації флагманських смартфонів Samsung Galaxy S20 інсайдерам не тільки вдалося зібрати практично всі апаратні особливості новинок, але і з’ясувати роздрібну вартість моделей. Черговий витік розкрив ціни на топові гаджети в одному з офіційних магазинів американського оператора.

Ціна Samsung Galaxy S20

За даними авторитетного інсайдера Джона Проссера, вартість Galaxy S20, S20 + і S20 Ultra збігається з раніше опублікованою версією прайсів від T-Mobile US, а також перегукується з європейськими цінниками.

Читайте також:  Xiaomi будує повністю роботизовану фабрику і планує захопити Європу

Якщо представлена витік дійсно правдивий, то вартість молодшої моделі Galaxy S20 в базовій комплектації складе $999. За версію Samsung Galaxy S20 + Verizon встановить цінник в $1199 (за модель з мінімальним об’ємом вбудованої пам’яті), а флагманський Galaxy S20 Ultra обійдеться в $1399. Аналогічна цінова політика характерна і для оператора T-Mobile US.

Презентація новинок Samsung відбудеться 11 лютого. Очікується, що на цьому ж заході компанія представить і свою першу розкладачку з гнучким дисплеєм Galaxy Z Flip.

Джерело: slashleaks

Залишити коментар