Технології

Google проведе редизайн популярного сервісу

Google Фото

“Google Фото”, один з найпопулярніших додатків пошукового гіганта, незабаром отримає серйозний редизайн. Ключовою зміною інтерфейсу сервісу стане перероблене меню і переосмислення логіки взаємодії з галереєю. Зокрема, компанія позбудеться класичної висувної навігаційної панелі, яку змінить більш практичне рішення.

У поточній версії “Google Фото” управління галереєю здійснюється через бічне меню з рядом пунктів. Згідно інсайдерського витоку скріншотів бета-версії програми, в оновленому дизайні Google спростить доступ до всіх цих функцій, замінивши висувний інтерфейс зі свайпом від краю екрану на окрему вкладку на головному екрані галереї, звану “Бібліотекою”. Там же будуть зберігатися і створені користувачем альбоми.

У новому інтерфейсі в “Google Фото” будуть відображатися тільки три вкладки: “Фото”, “Пошук” і “Бібліотека”. З чуток, пізніше список може бути доповнений кнопкою “Для вас”. Вкладка “Пошук” в тестовій версії програми поки не працює, тому неясно, як саме буде реалізована ця функція в новому дизайні. Зараз пошук по фотографіях в додатку виконаний у вигляді окремого рядка у верхній частині екрана.

Читайте також:  Windows 10 отримає «полегшений» інтерфейс

Google Фото новий дизайн

Варто відзначити, що до моменту релізу оновленого мобільного додатку його інтерфейс ще може змінитися. Імовірно Google взяла курс на приведення фірмового софта до концепції Android 10, і надалі не виключений редизайн та інших популярних сервісів пошукового гіганта.

Джерело: 9to5google

Залишити коментар