Технології

BlackBerry – офіційно все. Смартфони бренду більше не продаватимуться

BlackBerry

У 2016 році компанія BlackBerry, чиї комунікатори користувалися величезною популярністю в 2000-х, спробувала повернутися в гру, уклавши співпрацю з китайською TCL і випустивши кілька Android-смартфонів, але особливого результату це не дало. Схоже, тепер фанати “ожинової” продукції і QWERTY-клавіатур можуть остаточно розпрощатися зі знаменитим брендом.

В офіційному Twitter-акаунті BlackBerry з’явилося повідомлення, що з 31 серпня 2020 року офіційно припиняються продажі смартфонів бренду. Власники BlackBerry KEYOne, Key2, Key2 LE та інших моделей продовжать отримувати підтримку і можуть розраховувати на гарантійне обслуговування з боку TCL до 31 Серпня 2022-го.

Читайте також:  Старі Android-смартфони перестануть відкривати багато сайтів в 2021-м

«Від тих з нас в TCL Communication, хто був щасливий працювати в BlackBerry Mobile, ми хочемо подякувати всім нашим партнерам, клієнтам і фанатам BlackBerry за їх підтримку протягом останніх кількох років. Ми вдячні за те, що мали можливість зустріти так багато шанувальників під час нашого світового турне. Попереду нас чекає світле майбутнє як для TCL Communication, так і для BlackBerry Limited, і ми сподіваємося, що ви і надалі будете підтримувати обидві компанії, оскільки ми рухаємося по наших вибраних дорогах», — йдеться в повідомленні BlackBerry.

Останнім смартфоном BlackBerry під управлінням фірмової операційної системи BlackBerry OS став BlackBerry Classic, випущений в 2015 році. Однак особливої популярності гаджет так і не здобув. У 2015-му компанія випустила унікальний слайдер BlackBerry Priv, який працював на Android. Після цього, в 2016-му, TCL Communication почала випуск Android-смартфонів BlackBerry за ліцензією. Так тривало два роки до виходу в 2018-му BlackBerry Key2 LE — по суті, останнього пристрою бренду. На цьому історія “ожинових” смартфонів закінчується.

Читайте також:  Створено слуховий апарат вартістю в один долар

Джерело: theverge

Залишити коментар