Технології

Експерти склали рейтинг найкращих антивірусів для Windows 10

антивірус

Експерти незалежної організації AV-Test опублікували оновлений рейтинг кращих антивірусних програм для Windows 10 станом на кінець 2019 року. В ході дослідження було протестовано більше трьох десятків антивірусів. Багато учасників показали високий рівень захисту, проте не обійшлося без лідерів і аутсайдерів.

антивіруси

Оцінка проводилася за кількома критеріями: захист, продуктивність і зручність використання. Вважається, що всі, хто набрав бали вище п’яти, мають високі показники за кожною обраною шкалою. Максимальний же бал дорівнює шести. Деякі продукти були удостоєні відразу трьох шісток.

Читайте також:  Десктопний пошуковик Google отримає корисну функцію своєї мобільної версії

Кращі антивіруси на кінець 2019 року

Найбільше очок набрали наступні продукти: Bullguard Internet Security, Kaspersky Internet Security і Norton Security — вони отримали вищий бал у всіх категоріях. З невеликим відставанням йдуть AhnLab V3, Avast Free Antivirus, Avira Pro 15, а також стандартний Windows Defender, який продемонстрував високі показники роботи за всіма характеристиками і втратив лише 0,5 бала за продуктивність.

Кращі антивіруси на кінець 2019 року

У числі аутсайдерів виявилися маловідомі eScan ISS і Total AV. Судячи з результатів, можна зробити висновок, що навіть базового “Захисника Windows” досить, щоб отримати ефективний захист від всіляких загроз на Windows 10.

Джерело: av-test