Криптовалюти

Біткоїн більше нікому не цікавий – Джо Тейсманн

Біткоїн

Таку думку висловив колишній гравець NFL, а нині власник п’яти бізнесів, інвестор Джо Тейсманн. Про це він заявив під час інтерв’ю виданню Bloomberg. Як вважає Тейсманн, криптовалюта вже втратила свої позиції у фінансовому світі і більше не цікава інвесторам.

Варто відзначити, що сам Джо раніше займався інвестуванням в криптовалюту, але після кризи, що вибухнула і падіння вартості біткоїну в 2018 році, розчарувався в активі і перестав в нього вкладати. Як зізнався Тейсманн, можливо, біткоїн має потенціал знову повернутися на фінансову арену, але точно не зараз. І причин тому кілька.

По-перше, до цих пір не зрозуміло, яким чином буде регулюватися оборот криптовалюти. Як заявляє Тейсманн, сьогодні залишається невідомим, чи хочуть держави бачити альтернативні валюти, крім тих, які випускають центробанки. І, судячи з усього, відповідь на це питання негативна. Незважаючи на потепління ставлення до біткоїну, суспільство поки не готове його сприймати.

Читайте також:  В ЄС закликали Європейський центробанк випустити власну цифрову валюту

Торкаючись питання популяризації біткоїну, Джо Тейсманн сказав, що “поки держава не переконає людей купувати товари і послуги за криптовалюту, впровадження біткоїну в повсякденне життя і економіку країни буде проблемою”.

Бути чи не бути біткоїну?

В цілому в світі триває дискусія щодо того, чи зможуть криптовалюти бути колись прийнятими в державі і чи будуть вони конкурувати з фіатними грошима. Зовсім недавно відомий інвестор і біткоїн-гуру Тім Дрейпер заявив, що, якщо представники покоління міленіалів не хочуть жити на мізерну пенсію, а готові побудувати свою імперію, то вже сьогодні повинні почати інвестувати в біткоїн, як в один з найприбутковіших активів. На думку Дрейпера, вже до 2022 року ціна на біткоїн може досягти $250 000.

Читайте також:  Три причини росту біткоїну за минулі вихідні

У той же час один з найбагатших людей в світі, а також видатний винахідник Ілон Маск, в підприємства якого інвестує і сам Дрейпер, впевнений, що криптовалюти ще довгий час не зможуть конкурувати з фіатними грошима, так як суспільство їх просто не приймає.

Цю ідею підтверджують проведені недавно дослідження, в рамках яких вдалося з’ясувати, що в розвинених країнах світу, таких як Америка, Англія, Італія і Франція велика частина населення не готова оплачувати товари криптовалютою. Найбільш прийнятним способом розрахунків для них залишаються кредитні картки або готівка.

Залишити коментар