WEB Traffic

Кращі способи чесно збільшити трафік свого сайту

На сьогоднішній день наявність у компанії власного сайту є не те що правилом хорошого тону, а просто-таки першочерговою потребою. І якщо ще десять років тому сайт міг виконувати просто функцію візитки – показувати контакти компанії або власника, то зараз завдання сайтів набагато ширше. Наприклад, надавати за допомогою інтернету ті послуги, які раніше були доступні тільки в “офлайні”. Але будь-який сайт марний, якщо про нього ніхто не знає. За допомогою відвідувачів сайту Quora ми дізналися, як найбільш ефективно заявити про свій сайт інтернету.

“Ми випробовували такі методи як вірусні петлі, розмітку Open Graph, всілякі рекламні трюки. Безумовно, всі ці методи діють, але недовго – проходить день, і показники відвідуваності повертаються на звичні місця”, – говорить Ріо Чіба, співзасновник Tint. “Правда в тому, – говорить Чіба, – що найбільш ” успішні ” способи отримати трафік насправді досить нудні”.

Замість слідування нудним правилам Ріо Чіба створив свою багатогранну та довгострокову SEO-стратегію, виконання якої, за його словами, займає лише годину на день. Розглянемо покрокову інструкцію.

Перший крок: ключові слова

 • Уявіть себе клієнтом вашого ж бізнесу. Як ви будете шукати потрібні вам послуги в інтернеті? Це питання потрібно враховувати при створенні бренду вашої компанії, її назви. Ім’я компанії має співвідноситися з послугами, які вона надає. І не забудьте дізнаватися у ваших клієнтів, завдяки якому запиту вони вас знайшли. Це допоможе вам.
 • Дізнайтеся, які ключові слова використовують ваші конкуренти за допомогою SpyFu, Alexa і OpenSiteExplorer.
 • Запишіть всі ключові слова і, використовуючи Keyword Explorer, визначте, які з них високоефективні й при цьому рідко зустрічаються у конкурентів. Вибір ключових слів – скоріше мистецтво, ніж наука. Але, для того, щоб це мистецтво стало результативним, потрібно чимало допомоги від клієнтів.
 • Запам’ятайте такий факт. Ключові слова на маловілвілуваних сайтах часто погано пов’язані з їх контентом, відсутні в заголовках, у той час як ключові слова користуються попитом сайтів прості, оптимізовані під контент, а наповнення самих сайтів має високий соціальний капітал (репости, ретвіти і т. д.).

Другий крок: оптимізація сайту

 • Якщо це можливо, упровадите ключові слова в назву вашого сайту.
 • Витончено вставте ключові слова в заголовки та описи сторінок. Але не перестарайтеся з цим, інакше Google почує недобре, і прийме ваш сайт за спамерський. Та й клієнти зламають очі.
 • Для найбільш ключових слів створіть посадочні сторінки.

Третій крок: довгострокова стратегія

 • Заведіть блог для вашої справи, але врахуйте, що контент блогу повинен бути релевантним інтересам ваших клієнтів, а не особистим щоденником. Google відстежує, як довго користувачі пробули на тій або іншій сторінці, щоб визначити, наскільки корисною ця сторінка виявилася для них. Таким чином, чим цікавіший контент, тим успішніший сайт. Багато компаній здійснюють поширену помилку, використовуючи свій блог в якості місця для своїх нудних прес-релізів. Ваших клієнтів вони явно не зацікавлять.
 • Використовуйте інші способи отримання зворотних посилань – пресу, гостьових блогерів, вебінари.

Гордон Вісдом Уайт, SEO-спеціаліст BluenibDesigns радить власну стратегію, що складається з основних принципів створення трафіку.

Створення контенту

 • Напишіть про блогерів, які пишуть в вашій бізнес-ніші, повідомте їм про свій матеріал, і, можливо, вони віддячать вам, давши зворотні посилання. У результаті сайт отримав наплив нових відвідувачів.
 • Пишіть цікаві і корисні матеріали для своєї аудиторії.

Мультимедіа

 • Використовуйте більше фото і графічних матеріалів – читачі зможуть потрапити на ваш сайт через пошук зображень.
 • Створюйте цікаву інфографіку. Це подвоїть залучення клієнтів і збільшить соціальний капітал через репости в соцмережах.

Соціальне залучення

 • Не забувайте ділитися своїми матеріалами в різних соціальних мережах.

Оптимізуйте пошук

 • Давайте посилання на старі матеріали в нових – таким чином ви завжди зможете підтримувати написані раніше матеріали в топі.

Таким чином, досить створити для себе зручний алгоритм, і, без витрат зайвих коштів і часу, ваш сайт вийде в топ пошукачів, що забезпечить успіх і прибутковість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *