Технології

Європа дозволила HUAWEI будувати мережу 5G. Але з деякими застереженнями

5G в Європі

У минулому році влада США ввела санкції проти HUAWEI, посилаючись на ризики для національної безпеки. Після тривалого вивчення даного питання Великобританія офіційно погодилася допустити HUAWEI до будівництва мережевої інфраструктури 5G, а слідом своє рішення виніс і Європейський союз.

За словами комісара з цифрових технологій Тьєррі Бретона, китайська компанія отримає всі необхідні дозволи для розгортання 5g в Європі. Однак не обійшлося без істотних застережень. Умови, на яких HUAWEI зможе приступити до будівництва мереж п’ятого покоління у Великобританії прості: не більше 35% ринку і ніякого доступу до ядерних і військових об’єктів. Останнє актуально і для ЄС, але ось точну процентну частку ніхто поки не озвучив. Тьєррі Бретон повідомляє, що співпраця з HUAWEI буде проходити при повній оцінці всіх ризиків. При цьому китайська компанія буде допущена до торгів із застереженням, що нікому не дозволять монополізувати весь ринок 5G.

Читайте також:  Браузер Safari отримав одну з важливих функцій Tor

«У Європі є все, що потрібно, щоб вести технологічну гонку. Будь то розробка або впровадження технології 5G — наша галузь вже далека від стартових позицій. Сьогодні ми постачаємо держави-члени ЄС, операторів зв’язку та користувачів інструментами для створення і захисту європейської інфраструктури з найвищими стандартами безпеки, тому ми всі повною мірою використовуємо потенціал, який може запропонувати 5G», — підсумував Тьєррі Бретон.

Як очікується, HUAWEI займеться поставками обладнання для цивільних об’єктів, які забезпечать більше половини всіх мереж 5G на території Європи. Варто відзначити, що раніше британські експерти вже заявляли, що, якщо не допустити китайську компанію до будівництва мереж п’ятого покоління, то відставання країни від лідерів складе 2-3 роки.

Читайте також:  Xiaomi випустила бритву з вібромотором і рекордною автономністю

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар