Технології

Перекладач Google отримає унікальну функцію

Google Перекладач

З появою штучного інтелекту якість і точність роботи онлайн-перекладачів покращилася в рази. Але Google не збирається зупинятися на досягнутому. В ході недавньої закритої конференції в Сан-Франциско розробники продемонстрували функцію, яка зможе вивести досвід використання Google Translate на якісно новий рівень.

Крім розвитку функції комп’ютерного зору і поліпшення якості розпізнавання іноземного тексту при наведенні камери смартфона, Google працює і над миттєвим перекладом в режимі реального часу. На конференції компанія показала роботу транскрибування і перекладу вимовлених слів – власнику Android-пристрою досить просто вимовляти текст в мікрофон, а перекладач моментально розпізнає, що саме говорить людина і переведе на бажану мову. При цьому затримка при такому перекладі практично відсутня.

Розробники відзначили, що у зв’язку зі складними алгоритмами обробки, яким піддається мова під час запису, робота такої функції зажадає швидкого інтернет-з’єднання.

Представники компанії дали зрозуміти, що зараз активно працюють над розробкою нової функції миттєвого перекладу, але її поліпшення зажадає певного часу, оскільки процес навчання і тренування зачіпає нейронні мережі, які раніше не використовувалися в сервісі Google Translate. Google обмежилася лише демонстрацією можливостей “перекладача нового покоління”, не назвавши термінів виходу його перших тестових версій.

Читайте також:  Створена голограма, яка здатна пересуватися по повітрю [ВІДЕО]

Джерело: slashgear.com