Криптовалюти

У Дубаї побудують аналог швейцарської криптодолини

Дубай

В Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) з’явиться аналог швейцарської криптодолини (Crypto Valley). Про це, під час виступу на міжнародному економічному форумі в Давосі оголосили представники Дубайської багатопрофільної товарно‑сировинної біржі DMCC. Остання працює за підтримки уряду країни. Відповідна інформація з’явилася в прес-релізі організації.

Криптодолина буде організована в так званій вільній зоні країни, де з фізичних і юридичних осіб не стягується прибутковий податок.

Для створення в ОАЕ криптодолини команда DMCC залучила фахівців швейцарської компанії CV VC. Основним профілем роботи останньої є інвестиції в блокчейн. CV VC бере участь у житті проектів швейцарської криптодолини. В результаті спільних зусиль, сторони планують сформувати в ОАЕ сектор, відповідальний за розвиток блокчейну і пов’язаних з цифровими активами інновацій.

У новій криптодолині будуть об’єднані підприємства, метою яких стане виховання нових кадрів для крипто – і блокчейн-галузі. Також в рамках ініціативи працюватимуть організації, що забезпечують необхідні умови для інкубаційного періоду побудованих на базі нових технологій проектів.

“Створення криптодолини поліпшить динамічне ділове середовище міста і дозволить підтримати стратегію уряду ОАЕ, спрямовану на залучення новаторів, підприємців і першопрохідців, здатних визначити майбутнє економіки», — зазначив голова і генеральний директор DMCC Ахмед Бін Сулаєм.

Термін криптодолина з’явився в швейцарському кантоні Цуг. Творці останнього сформували сприятливі умови для розвитку крипто – і блокчейн-проектів, завдяки чому багато стартапів вибрали країну своїм домом.

Залишити коментар